طراحی و ساخت کویل آبگرم

مراحل طراحی کویل آبگرم

اولین گام برای ساخت کویل آبگرم داشتن طراحی پیش از ساخت کویل آبگرم می باشد.
اما برای طراحی کویل آبگرم مهمترین موارد، داشتن ابعاد مفید یا فضای فین خور مفید می باشد که بر اساس ابعاد دستگاه تهویه مطبوع ساخته می شود
مورد بعد قطر لوله های کویل آبگرم می باشد که این لوله عمدتا از جنس مس می باشد اما استفاده از مس در کویل آبگرم به دلیل قدرت انتقال حرارت بالا بسیار رایج می باشد.

اما فاصله بین فین ها در کویل های آبگرم به طور معمول 8 FPI می باشد که این عدد قابلیت تغییر را دارا می باشد و بسته به نیاز کاربر در طراحی اولیه قابل تغییر است.

 

 

ساخت-کویل-آبگرم

کویل آبگرم در داکت اسپلیت

داکت اسپلیت یکی دیگر از سیستم های تامین کننده سرمایش و گرمایش محسوب می شود که برای تامین بار برودتی با توجه به شرایط استفاده از انرژی های فسیلی جهت گرمایش محیط از کویل آبگرم بهره می برد.

داکت اسپلیت تشکیل شده از یک واحد داخلی و یک واحد خارجی که با اتصال این دو واحد به یکدیگر قابلیت سرمایش و گرمایش برای فضاهای اداری، تجاری کوچک و مسکونی فراهم می گردد.

اما نقش کویل آبگرم در دستگاه داکت اسپلیت بسیار مهم بوده و این موضوع در بالا بردن راندمان دستگاه داکت اسپلیت بسیار موثر می باشد.

به طوری که در بسیاری از پروژه های اداری و تجاری از کویل آبگرم جهت تامین بار برودتی استفاده می شود .
دلیل اصلی استفاده از کویل آبگرم در دستگاه داکت اسپلیت پایین بوده هزینه و بازدهی بالا می باشد که این امر باعث شده تا بسیاری از انبوه سازان در زمان خرید دستگاه داکت اسپلیت به مشخصات کویل آبگرم دقت کنند وآن را مورد بررسی قرار دهند.

تولید-کویل-آبگرم-داکت-اسپلیت

تولید کویل آبگرم داکت اسپلیت

تولید کویل آبگرم برای دستگاه داکت اسپپلیت در ابعاد مختلف طبق نقشه پیشنهادی ساخته می شود

کویل-گرمایش
خرید-کویل-آبگرم

ثبت سفارش کویل آبگرم

در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه، طراحی و ساخت کویل آبگرم دستگاه خود را به ما بسپارید

فرم ورود به کولر شاپ

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

کاربر جدید هستید؟ ثبت‌نام در کولر شاپ