قیمت برد کولر گازی اینورتر سامسونگ

در این مقاله قصد داریم در رابطه با قیمت و خرید برد کولر گازی سامسونگ اطلاعات کاملی را در اختیار شما بگذاریم تا بتوانید با اطلاع از قیمت و خرید برد کولر گازی سامسونگ مشکل دستگاه کولر گازی خود را حل کنید.

با توجه به شرایط گرم شدن کره زمین و استفاده از کولرهای گازی به جای کولرهای آبی اهمیت قطعات کولر گازی مثل ورد کولر گازی ال جی باعث می‌گردد تا قطعات اصلی از اهمیت بالایی برخوردار باشند ما در این مقاله قصد داریم تا اطلاعات کامل در رابطه با این موضوع را خدمت شما ارائه دهیم تا انتها با ما همراه باشید.

برد-اصلی-سامسونگ

خرید برد اینورتر کولر گازی سامسونگ

در زمان خرید بردهای اینورتر کولر گازی سامسونگ استفاده از قطعات اصلی از اهمیت بالایی برخوردار است به طوری که اگر قطعات متفرقه استفاده شود عملکرد دستگاه شما مختل شده و راندمان دستگاه شما پایین خواهد آمد.

به همین خاطر به شما توصیه می کنیم تا در زمان خرید برد اینورتر کولر گازی سامسونگ و جای معتبر و قابل اطمینان تهیه نمایید.

نکته بعد تشخیص عیب در زمان خرید برد اینورتر کولر گازی سامسونگ بسیار مهم میباشد از آنجایی که در کولرهای گازی ال جی اینورتر از چند برد جهت کنترل سیستم و راه اندازی کولر گازی استفاده می گردد امکان خرابی برد یونیت داخل و بردهای یونیت خارج وجود دارد.

برد-اینورتر-سامسونگ-30-هزار

و تشخیص عیب خراب بودن برد یونیت داخلی یا بردهای ایرانی در خارج به عهده تکنسین های متخصص می باشد حتما در زمان خرید برد کولر گازی اینورتر سامسونگ خرابی برد مطمئن شوید به این خاطر که بردهای کولر گازی سامسونگ از نظر قیمتی ارزش بالایی دارند و عمدتاً به صورت آکبند فروخته میشود و در صورت نثر و خرید برد اینورتر امکان عودت وجود ندارد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر سامسونگ

قیمت برد کولر گازی اینورتر سامسونگ ظرفیت ۹۰۰۰ مربوط به یونیت داخلی دو میلیون و پانصد هزار تومان می باشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر سامسونگ ظرفیت ۱۲۰۰۰ مربوط به یونیت داخلی دو میلیون و ۹۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر سامسونگ ظرفیت ۱۸۰۰۰ مربوط به یونیت داخلی سه میلیون و صد هزار تومان می باشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر سامسونگ ظرفیت ۲۴۰۰۰ مربوط به یونیت داخلی سه میلیون و ششصد هزار تومان می باشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر سامسونگ ظرفیت ۳۰۰۰۰ مربوط به یونیت داخلی سه میلیون و ۹۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر سامسونگ ظرفیت ۹۰۰۰ مربوط به یونیت خارجی سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان میباشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر سامسونگ ظرفیت ۱۲۰۰۰ مربوط به یونیت خارجی سه میلیون و ۹۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر سامسونگ ظرفیت ۱۸۰۰۰ مربوط به یونیت خارجی ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر سامسونگ ظرفیت ۲۴۰۰۰ مربوط به یونیت خارجی چهار میلیون و هشتصد هزار تومان می باشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر سامسونگ ظرفیت ۳۰۰۰۰ مربوط به یونیت خارجی ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر سامسونگ ظرفیت ۳۶۰۰۰ مربوط به یونیت خارجی شش میلیون و ۹۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت و خرید برد کولر گازی سامسونگ را در لیست بالا به طور کامل برای شما توضیح دهیم و شما را از قیمت ها مطلع کردیم.

 

با توجه به تغییرات قیمتی افزایش تورم سالانه این قیمت‌ها مربوط به سال ۱۴۰۱ بوده و در سالهای بعد افزایش قیمت خواهد داشت حتماً برای خرید برد کولر گازی ال جی با ما در ارتباط باشید تا از قیمت های دقیق و همچنین موجودی ورد درخواستی اطمینان حاصل کنید.

فروش برد کولر گازی سامسونگ

در بسیاری از مواقع به دلیل عدم وجود امنیت در نقاط مختلف شاهد دزدیده شدن یونیت های داخلی و یا یونیت خارجی هستیم که این امر باعث می گردد تا شما نتوانید از دستگاه خود استفاده نمایید و عملاً کولر گازی شما از مدار خارج خواهد شد به همین دلیل یا باید به دنبال پنل یا کندانسور جایگزین باشی و یا یونیت باقی مانده را بفروشید تا بتوانید دستگاه خود را نکنید و یا دستگاه جایگزینی تهیه کنید و همین خاطر به فکر فروش قطعات آن خواهی بود در این پروسه ما همراه شما خواهیم بود و تمامی قطعات کولر گازی سامسونگ را از شما خریداری می کنیم یکی از مهمترین قطعات در کولرهای گازی سامسونگ بردهای یونیت داخلی و بردهای یونیت خارجی می باشد.

برد-داخلی-سامسونگ-داخلی

در دستگاه های اینورتر از چندین برد جهت کنترل کولر گازی استفاده می گردد به همین خاطر در صورتی که قصد فروش برد کولر گازی ال جی خود را داری می توانید با ما در ارتباط گرفته و جزئیات را برای ما مشخص نمایید تا در کمترین زمان ممکن از قیمت مطلع شوید.

دلیل خرابی برد های کولر گازی سامسونگ

یکی از مشکلات در کولر های گازی خرابی ورد کولرهای گازی سامسونگ میباشد از آنجایی که قطعات مصرفی در برد های کولر گازی بسیار متعدد می باشد این احتمال بیشتر می‌شود که خرابی برد کولر گازی در شرایط معمولی هم رخ دهد.

اما عمدتاً خراب شدن برد های کولر گازی سامسونگ به واسطه نوسانات برق صورت می پذیرد به همین خاطر در زمان نصب دستگاه های کولر گازی توصیه اکید جهت نصب محافظ برق انجام میشود.

خرید-برد-سامسونگ

در صورتی که بعد از نصب محافظ و قرار دادن کلید های امنیتی جهت نوسانات برق بر سر راه برق ورودی به دستگاه کولر گازی شاهد خرابی برد دستگاه خودش دی بهتر است پیش از تعویض آن،برد دستگاه توسط تکنسین بررسی شده تا از از وجود آسیب جدی مطلع گردد زیرا در بسیاری از مواقع با تعویض یکی از قطعات جزئی روی برد مشکل دستگاه حذف شده و قابل استفاده می باشد.

برد کولر گازی ال جی ساخت کدام کشور است؟

همانطور که می دانید کولر های گازی سامسونگ ساخت کشور کره می باشد که با توجه به توسعه این شرکت و همچنین تولیدات متنوع کولرهای گازی باعث شده تا خطوط تولید را در کشور چین و تایلند هم گسترش دهد به همین‌خاطر قطعات کولرگازی سامسونگ عمدتاً ساخت کشور چین بوده که تحت نظارت شرکت سامسونگ تولید می گردد.

تمامی برد های کولر گازی اینورتر سامسونگ ساخت کشور کره بوده و از تکنولوژی کشور کره بهره می‌برد همچنین بردهای کولر گازی معمولی سامسونگ عمدتا از ساخت کشور چین بوده که توسط شرکت سامسونگ کنترل انجام می گردد.

نحوه سفارش برد کولر گازی سامسونگ

بعد از مطمئن شدن از خرابی برد کولر گازی،بهترین حالت ایجاد تصویر نمونه برد و ارسال آن برای فروشنده میباشد همچنین مدل دستگاه در زمان خرید برد کولر گازی سامسونگ الزامی می باشد.

به طور معمول مشتریان عزیز که قصد خرید و سفارش برد کولر گازی سامسونگ دارد عکس پشت و روی برگ را به همراه مدل از طریق واتساپ برای ما ارسال کرده و در کمترین زمان ممکن از قیمت ها و موجودی مطلع می گردند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

15 پاسخ

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز انواع برد های کولر گازی سامسونگ برد های اینورتر سامسونگ و بردهای بدون اینورتر سامسونگ در مجموعه کولر شاپ موجود می باشد برای خرید و ثبت سفارش انواع بردهای کولر گازی سامسونگ میتوانید از طریق روبیکا یا واتساپ تصویر برد مورد نظر را ارسال نموده تا در کمترین زمان ممکن بر درخواستی شما برای شما ارسال گردد.

   در حال حاضر برد اینورتر مدل گودوان دو دستگاه موجود است.

 1. سلام وقت شما بخیر
  برد کولر گازی سامسونگ ۲۴۰۰۰ من گم شده و متاسفانه تصویر نمونه برد درخواست ایران دارم مدل دستگاه مربوط به ۵ سال پیش چطور میتونم از شما کمک بگیرم برای خرید برد کولر گازی سامسونگ ۲۴۰۰۰

  1. سلام و درود خدمت شما انواع برد های کولر گازی سامسونگ در فروشگاه کولر شاپ موجود است لطفاً مدل دستگاه خود را به صورت کامل برای ما ارسال نمایید تا در کمترین زمان ممکن بر درخواستی شما به مشخصات گیرنده ارسال گردد سپاس از همراهی شما کولرشاپ

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز متاسفانه برد داخلی اینورتر ۱۲۰۰۰ سامسونگ موجود نمی باشد

  1. سلام و درود خدمت شما انواع بردهای کولر گازی سامسونگ به صورت اینورتر و معمولی موجود می‌باشد قیمت برد یونیت خارجی دستگاه شما حدوداً ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است برای خرید می‌توانید از طریق واتساپ روبیکا و یا ایتا با ما در تماس باشید.

   لطفاً تصویر نمونه برد درخواستی خود را ارسال نمایید

 2. برای اطلاع از قیمت برد اینورتر کولر گازی سامسونگ عکس نمونه برد رو کجا باید ارسال کنم که سریعتر قیمت برد و موجودی رو مطلع بشم؟

  1. در صورت نیاز به خرید برد کولر گازی سامسونگ و اطلاع قیمت برد کولر گازی سامسونگ سریع‌ترین راه ممکن ارسال تصویر نمونه برد اینورتر دستگاه خود از طریق واتساپ می‌باشد

 3. وقت بخير،
  بردكولرگازي من ارور داده و متخصص گفته كه بايستي خريداري كنم.(ارور دستگاه ١٥ بار چراغ برد چشمك ميزد)
  مدل: برد كولرگازي سامسونگ مدل

  اينورترAQV13PSEN

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز مشکل دستگاه شما طا در موتور فن کولر گازی سامسونگ می‌باشد

   1. وقت بخير
    متخصص گفته برد پنل داخلي با برد روي موتور با همديگه همخواني نداره و روشن نميشه.
    گفتن كه فقط بايستي براش برد داخلي و خارجي دستگاه رو خريداري كنم.
    چنانچه شما ميتواني دستگاه رو درست كنين، خيلي ممنون ميشم.
    شماره تماس بدين تا باشما تماس بگيرم وادرس رو خدمتتون عرض كنم.(منطقه تهرانسر اصلي)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ورود به کولر شاپ

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

کاربر جدید هستید؟ ثبت‌نام در کولر شاپ