تجارت خرید و فروش قطعات کولر گازی

تجارت خرید و فروش قطعات کولر گازی

بازار خرید و فروش قطعات کولر گازی به قدری داغ است که فروشگاه های متعددی در این زمینه تاسیس شده است. از این میان صد ها فروشگاه، فروشگاه ما یکی از معدود فروشگاه هایی است تجارت قطعات کولر گازی را به صورت جدی دنبال می کند. این جدیت در سرعت عمل در ارسال قطعات خریداری شده و عرضه ی لوازم کولر گازی با کیفیت نمود پیدا می کند.

تجارت-خرید-و-فروش-قطعات-کولر-گازی

کولر گازی، مانند هر وسیله ی دیگری، یک وسیله ی الکتریکی و در عین حال نوعی مبدل حرارتی است که ممکن است بار ها دچار خرابی شود. تجارت لوازم کولر گازی توسط موسسه ما زمانی شکل گرفت که استفاده از سیستم های تهویه مطبوع همه گیر شده و تقاضای بازار جهت عرضه قطعات کولر زیاد شد.

نام فروشگاه ما از برجسته ترین فروشگاه های لوازم کولر گازی است که این نام را مدیون حمایتهای بی دریغ مشتریان عزیز است. البته لازم به ذکر است بکارگیری پرسنل مجرب در کنار مدیریت درخشان این مجموعه ، بالندگی این تجارت را در مسیر درخشندگی همراهی می کند. در ادامه به برخی از قطعاتی که موسسه ما قادر به عرضه آن ها است پرداخته می شود.

خرید قطعات کولر گازی : قطعات مکانیکی

قبل از معرفی قطعات مکانیکی فروشگاه قطعات کولر گازی، ذکر این نکته لازم است که این موارد تنها بخشی از محصولات این فروشگاه بزرگ است و تنها به این موارد ختم نمی شود. قبل از معرفی این قطعات ابتدا به این سوال پاسخ دهیم، قطعات مکانیکی کولر گازی چیست؟ قطعات مکانیکی کولر گازی آن دسته از لوازم کولر گازی است که تمامی مراحل تهویه ی هوا بر عهده آن است. در تعریفی ساده تر موجودیت کولر گازی به این قطعات بستگی دارد.

در صورتی که خرابی کولر گازی تان از قطعات مکانیکی است میتوانید جهت تهیه یک قطعه ی نو روی ما حساب ویژه باز کنید. چند نمونه از قطعات مکانیکی که از همین سایت قابل خریداری است عبارتند از :

 1. انواع لوله های مسی برای برند های مختلف کولر گازی
 2. انواع مختلف کمپرسور در برند های مختلف برای انواع مختلف کولر گازی مانند : کمپرسور جنرال، کمپرسور ال جی، کمپرسور بوش و…
 3. کندانسور کولر گازی در اندازه ها و انواع متنوع
 4. اواپراتور کولر گازی
 5. لوله مویی و یا اکسپنشن کولر گازی

-خرید-و-فروش-قطعات-کولر-گازی

خرید قطعات کولر گازی : قطعات الکتریکی

در بازار خرید و فروش قطعات کولر گازی نوع دیگری از لوازم کولر گازی وجود دارد که به آنها قطعات الکتریکی کولر گازی گفته می شود. این قطعات، همانطور که از نامش مشخص است، به قسمت برق رسانی کولر گازی اطلاق می شود. این به معنی است که تامین انرژی برق و ارسال انواع فرمان ها به کولر گازی بر عهده ی این قطعات است.

در این فروشگاه قطعات کولر گازی قادر خواهید بود هر قطعه ای که مد نظرتان است را به آسانی پیدا و خریداری کنید. از قطعات الکتریکی کولر گازی که به وفور در این فروشگاه یافت می شود  می توان موارد زیر را نام برد:

 1. انواع الکتروموتور فن
 2. برد های همه کاره و الکتریکی برای انواع مختلف کولر های گازی
 3. فیوز های محافظ کولر گازی
 4. انواع و اقسام خازن
 5. تابلو های برق

فروش-قطعات-کولر-گازی

نیاز به این قطعات زمانی پدیدار می شود که کولر گازی شما مشکل انتقال برق و انرژی داشته باشد.

کیفیت را فدای قیمت نکنید

در پروسه ی خرید قطعات کولر گازی ممکن است به سایت های و یا فروشگاه هایی بر بخورید که قیمت های بسیار پایین تری جهت خرید لوازم کولر گازی پیشنهاد می دهند. قیمت پایین لوازم کولر گازی در این فروشگاه ها دو دلیل اساسی دارد:

 1. قطعات کولر گازی غیر استاندارد عرضه می کنند.
 2. قطعات کولر گازی دست دوم عرضه می کنند.

حال دلیل این تحلیل چیست؟ قیمت قطعات و لوازم کولر گازی توسط اتحادیه های معتبر تعیین می شود و فروشگاه قطعات کولر گازی نمی تواند دخالتی در قیمت آن ها داشته باشد. برای مثال قیمت یک عدد کمپرسور کولر گازی استاندارد و با کیفیت در تمامی فروشگاه های معتبر، از جمله فروشگاه ما، یکسان است. سخن آخر اینکه، کیفیت را فدای قیمت نکنید.

ماموریت فروشگاه ما

ماموریت فروشگاه قطعات کولر گازی عرضه ی قطعات با کیفیت و استاندارد است که تا کنون این اصل مهم تحقق یافته است. ما در این فروشگاه رضایت شما پس از خرید و تجربه ی دلنشین استفاده از آن خرید را به شما تضمین می دهیم. یکی از افتخارات ما  ارائه ی خدمات خالصانه و پایبندی به تعهدی است که به مشتریان عزیز داریم.

 

 

آدرس منابع انگلیسی:

https://www.kohinooruae.com/

https://powercooltrd.com/

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button

فرم ورود به کولر شاپ

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

کاربر جدید هستید؟ ثبت‌نام در کولر شاپ