خرید و فروش برد کولر گازی اجنرال

در این مقاله قصد داریم در رابطه با قیمت و خرید برد کولر گازی اجنرال اطلاعات کاملی را در اختیار شما بگذاریم تا بتوانید با اطلاع از قیمت و خرید برد کولر گازی سامسونگ مشکل دستگاه کولر گازی خود را حل کنید.

با توجه به شرایط گرم شدن کره زمین و استفاده از کولرهای گازی به جای کولرهای آبی اهمیت قطعات کولر گازی مثل برد کولر گازی اجنرال باعث می‌گردد تا قطعات اصلی از اهمیت بالایی برخوردار باشند ما در این مقاله قصد داریم تا اطلاعات کامل در رابطه با این موضوع را خدمت شما ارائه دهیم تا انتها با ما همراه باشید.

 

خرید برد اینورتر کولر گازی اجنرال

در زمان خرید بردهای اینورتر کولر گازی اجنرال استفاده از قطعات اصلی از اهمیت بالایی برخوردار است به طوری که اگر قطعات متفرقه استفاده شود عملکرد دستگاه شما مختل شده و راندمان دستگاه شما پایین خواهد آمد.

برد اجنرال خرید

به همین خاطر به شما توصیه می کنیم تا در زمان خرید برد اینورتر کولر گازی اجنرال و جای معتبر و قابل اطمینان تهیه نمایید.

نکته بعد تشخیص عیب در زمان خرید برد اینورتر کولر گازی اجنرال بسیار مهم میباشد از آنجایی که در کولرهای گازی اجنرال اینورتر از چند برد جهت کنترل سیستم و راه اندازی کولر گازی استفاده می گردد امکان خرابی برد یونیت داخل و بردهای یونیت خارج وجود دارد.

 

و تشخیص عیب خراب بودن برد یونیت داخلی یا بردهای ایرانی در خارج به عهده تکنسین های متخصص می باشد حتما در زمان خرید برد کولر گازی اینورتر اجنرال خرابی برد مطمئن شوید به این خاطر که بردهای کولر گازی اجنرال از نظر قیمتی ارزش بالایی دارند و عمدتاً به صورت آکبند فروخته میشود و در صورت نثر و خرید برد اینورتر امکان عودت وجود ندارد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر اجنرال

قیمت برد کولر گازی اینورتر اجنرال ظرفیت ۹۰۰۰ مربوط به یونیت داخلی دو میلیون و پانصد هزار تومان می باشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر اجنرال ظرفیت ۱۲۰۰۰ مربوط به یونیت داخلی دو میلیون و ۹۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر اجنرال ظرفیت ۱۸۰۰۰ مربوط به یونیت داخلی سه میلیون و صد هزار تومان می باشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر اجنرال ظرفیت ۲۴۰۰۰ مربوط به یونیت داخلی سه میلیون و ششصد هزار تومان می باشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر اجنرال ظرفیت ۳۰۰۰۰ مربوط به یونیت داخلی سه میلیون و ۹۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر اجنرال ظرفیت ۹۰۰۰ مربوط به یونیت خارجی سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان میباشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر اجنرال ظرفیت ۱۲۰۰۰ مربوط به یونیت خارجی سه میلیون و ۹۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر اجنرال ظرفیت ۱۸۰۰۰ مربوط به یونیت خارجی ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر اجنرال ظرفیت ۲۴۰۰۰ مربوط به یونیت خارجی چهار میلیون و هشتصد هزار تومان می باشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر اجنرال ظرفیت ۳۰۰۰۰ مربوط به یونیت خارجی ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر اجنرال ظرفیت ۳۶۰۰۰ مربوط به یونیت خارجی شش میلیون و ۹۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت و خرید برد کولر گازی اجنرال را در لیست بالا به طور کامل برای شما توضیح دهیم و شما را از قیمت ها مطلع کردیم.

 

با توجه به تغییرات قیمتی افزایش تورم سالانه این قیمت‌ها مربوط به سال ۱۴۰۱ بوده و در سالهای بعد افزایش قیمت خواهد داشت حتماً برای خرید برد کولر گازی اجنرال با ما در ارتباط باشید تا از قیمت های دقیق و همچنین موجودی ورد درخواستی اطمینان حاصل کنید.

فروش برد کولر گازی اجنرال

در بسیاری از مواقع به دلیل عدم وجود امنیت در نقاط مختلف شاهد دزدیده شدن یونیت های داخلی و یا یونیت خارجی هستیم که این امر باعث می گردد تا شما نتوانید از دستگاه خود استفاده نمایید و عملاً کولر گازی شما از مدار خارج خواهد شد .

خرید و فروش برد کولر گازی اجنرال

به همین دلیل یا باید به دنبال پنل یا کندانسور جایگزین باشی و یا یونیت باقی مانده را بفروشید تا بتوانید دستگاه خود را نکنید و یا دستگاه جایگزینی تهیه کنید و همین خاطر به فکر فروش قطعات آن خواهی بود در این پروسه ما همراه شما خواهیم بود و تمامی قطعات کولر گازی اجنرال را از شما خریداری می کنیم یکی از مهمترین قطعات در کولرهای گازی سامسونگ بردهای یونیت داخلی و بردهای یونیت خارجی می باشد.

 

در دستگاه های اینورتر از چندین برد جهت کنترل کولر گازی استفاده می گردد به همین خاطر در صورتی که قصد فروش برد کولر گازی ال جی خود را داری می توانید با ما در ارتباط گرفته و جزئیات را برای ما مشخص نمایید تا در کمترین زمان ممکن از قیمت مطلع شوید.

دلیل خرابی برد های کولر گازی اجنرال

یکی از مشکلات در کولر های گازی خرابی ورد کولرهای گازی اجنرال میباشد از آنجایی که قطعات مصرفی در برد های کولر گازی بسیار متعدد می باشد این احتمال بیشتر می‌شود که خرابی برد کولر گازی در شرایط معمولی هم رخ دهد.

اما عمدتاً خراب شدن برد های کولر گازی اجنرال به واسطه نوسانات برق صورت می پذیرد به همین خاطر در زمان نصب دستگاه های کولر گازی توصیه اکید جهت نصب محافظ برق انجام میشود.

برد داخلی اجنرال

در صورتی که بعد از نصب محافظ و قرار دادن کلید های امنیتی جهت نوسانات برق بر سر راه برق ورودی به دستگاه کولر گازی شاهد خرابی برد دستگاه خودش دی بهتر است پیش از تعویض آن،برد دستگاه توسط تکنسین بررسی شده تا از از وجود آسیب جدی مطلع گردد زیرا در بسیاری از مواقع با تعویض یکی از قطعات جزئی روی برد مشکل دستگاه حذف شده و قابل استفاده می باشد.

برد کولر گازی اجنرال ساخت کدام کشور است؟

همانطور که می دانید کولر های گازی اجنرال ساخت کشور ژاپن می باشد که با توجه به توسعه این شرکت و همچنین تولیدات متنوع کولرهای گازی باعث شده تا خطوط تولید را در کشور چین و تایلند هم گسترش دهد به همین‌خاطر قطعات کولرگازی سامسونگ عمدتاً ساخت کشور تایلند بوده که تحت نظارت شرکت اجنرال تولید می گردد.

تمامی برد های کولر گازی اینورتر اجنرال ساخت کشور اجنرال بوده و از تکنولوژی کشور تایلند بهره می‌برد همچنین بردهای کولر گازی معمولی اجنرال عمدتا از ساخت کشور چین بوده که توسط شرکت اجنرال کنترل انجام می گردد.

نحوه سفارش برد کولر گازی اجنرال

بعد از مطمئن شدن از خرابی برد کولر گازی،بهترین حالت ایجاد تصویر نمونه برد و ارسال آن برای فروشنده میباشد همچنین مدل دستگاه در زمان خرید برد کولر گازی اجنرال الزامی می باشد.

به طور معمول مشتریان عزیز که قصد خرید و سفارش برد کولر گازی اجنرال دارد عکس پشت و روی برگ را به همراه مدل از طریق واتساپ برای ما ارسال کرده و در کمترین زمان ممکن از قیمت ها و موجودی مطلع می گردند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

37 پاسخ

 1. برد ۳۰ هزار اجنرال اصلی از این قدیمی ها نیاز داشتم لطفا راهنمایی کنید برای تهیه من شهرکرد هستم پیدا نکردم

  1. سلام وقت شما بخیر لطفاً تصویر نمونه برد رو برای ما از طریق واتساپ یا روبیکا ارسال نمایید

   1. سلام و درود خدمت مدیر و اعضای محترم کسی یه دونه برد یونیت خارجی اسپیلت اوجنرال ۲۴هزار داشته باشه من نیاز دارم می خرم لطفاً برای هماهنگی با شماره ۰۹۱۹۷۰۴۳۸۶۶ تماس بگیره ممنون

  2. سلام برد داخلی داکت اسپلیت ۳۶ اجنرال نیاز دارم لطفا راهنمایی کنید.

   1. سلام و درود خدمت شما انواع بردهای کولر گازی اجنرال موجود است لطفاً تصویر نمونه برد درخواستی رو برای ما از طریق واتساپ ارسال نمایید قیمت این نمونه برد مربوط به کولر گازی اوجنرال ۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان می‌باشد.

 2. سلام وقت شما بخیر برد کولر گازی اجنرال ۳۶۰۰۰ مربوط به یونیت داخلی رو نیاز داشته و همچنین موتورفن متاسفانه بر اثر نوسان برق شدید برج کولر گازی ۳۶۰۰۰ اجنرال و موتور فن هر دو باهم سوخت ت و باید تعویض بشه ممنون نحوه خرید و قیمت برد رو بفرمایید

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز انواع قطعات کولرگازی اوجنرال موجود می باشد برای اطمینان از یکسان بودن قطعات درخواستی خود تصویر نمونه موتور فن کولر گازی سامسونگ را برای ما ارسال نموده تا در کمترین زمان ممکن از قیمت و موجودی خود اطلاع حاصل کنید سپاس از همکاری شما

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز انواع برد های کولر گازی اجنرال ۳۶۰۰۰ موجود میباشد قیمت برد یونیت داخلی ۳۶۰۰۰ مدل کوسه ای هشت میلیون و نهصد هزار تومان است

 3. سلام خسته نباشيد. برد اصلي كندانسور كولر گازي اينوتري 24000 لازم داشتم. قيمت يدين ممنون ميشم. part number (k07BS C A04 01)

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز انواع بردهای یونیت داخلی و خارجی به صورت اینورتر مربوط به انواع برندهای کولر گازی موجود می‌باشد لطفاً برند مورد نظر را مشخص نمایید اما قیمت برد یونیت خارجی کولر گازی اینورتر حدوداً ۱۱ میلیون تومان و برد یونیت داخلی اینورتر ۶ میلیون تومان می‌باشد

 4. یونیت داخلی کولر گازی ojnerale 24000 رادارم چون یونیت خارجی سرقت رفته قصد فروش رادارم لطفا راهنمایی بفرمایید

  1. سلام و درود خدمت شما از آنجایی که یونیت داخلی دستگاه کولر گازی شما اصلی می‌باشد و برند اوجنرال یکی از بهترین دستگاه‌های موجود در بازار معرفی می‌شود بهتر است که یک دستگاه یونیت خارجی تهیه نمایید تا مشکل دستگاه شما حل شود.
   برای اطلاع از این موضوع می‌توانید از طریق واتساپ یا روبیکا با ما در ارتباط باشید تا راهنمایی کامل را جهت خرید پنل کولر گازی و یا یونیت داخلی و یا همچنین یونیت خارجی خدمت شما ارائه شود

  1. سلام و درود خدمت شما در صورتی که ظاهر برد شما دچار دود گرفتگی یا بوی سوختگی می‌دهد در مرحله اول به تعمیرکار برد مراجعه کنید.
   در صورتی که برد آی سی مرکزی کولر گازی شما �ار آسیب نشده باشد قابل تعمیر می‌باشد اما در صورتی که به قسمت برد آی سی مرکزی کولر شما آسیب رسیده باشد باید به فکر خرید برد نو باشید و یا اینکه از بردهای همه کاره کولر گازی استفاده نمایید.

 5. من برای تامین برد مورد نیازم چند تا فروشگاه رفتم که متاسفانه یا نداشتن یا انقدر کارکرده بود که واقعا ارزش خرید نداشت . آیا برد های که شما دارید همگی نو هستند یا دست دوم ؟

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز بردهای کولر گازی نمونه‌های آکوند و استوک موجود می‌باشد باید تصویر نمونه برد کولر گازی را برای ما ارسال نمایید تا از موجودی و قیمت مطلع شوید.
   به طور معمول بردهای اینورتر کولر گازی به صورت آکبند بوده

 6. سلام خواستم بدونم یعنی بردهای کولرگازی جنرال که موجود دارید چینی هستند ؟ و اگر چینی باشن آیا کیفیت خوبی دارن ؟

  1. در حال حاضر ۹۰ درصد قطعات کولر گازی موجود در بازار ساخت کشور چین است که بردهای کولر گازی اجنرال هم از این قاعده مستثنا نیستند

 7. سلام آیا بردکولر گازی فقط برند جنرال رو موجود دارید یا برندهای دیگه هم فروشگاه شما داره ؟

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز انواع بردهای کولر گازی در ظرفیت‌های مختلف مربوط به برندهای جنرال او جنرال و بردهای کولر گازی ایوولی و صنعتی در فروشگاه موجود است برای خرید برد کولر گازی لطفاً تصویر نمونه برد را برای ما ارسال کنید تا در کمترین زمان ممکن موجودی و قیمت برد کولر گازی به اطلاع شما برسد.

  1. سلام و درود خدمت شما واقعیت پنلی که ۱۰ سال کار کرده به اون شکل نمی‌تونید بفروشید در حال حاضر خرید پنل دست دوم نداریم

 8. سلام و درود خدمت مدیر و اعضای محترم کسی یه دونه برد یونیت خارجی اسپیلت اوجنرال ۲۴هزار داشته باشه من نیاز دارم می خرم لطفاً برای هماهنگی با شماره ۰۹۱۹۷۰۴۳۸۶۶ تماس بگیره ممنون

 9. سلام وقت شما بخیر نیاز به برد ۱۲۰۰۰ کولر گازی اجنرال دارم ممنون میشم اگر موجود دارید عکس نمونه بردو برای من ارسال کنید و همچنین قیمت برد کولر گازی ۱۲۰۰۰ جنرال رو مشخص کنید

  1. سلام وقت شما بخیر انواع بردهای کولر گازی اجنرال در حد نو از روی دستگاه باز شده موجوده توی فروشگاه لطف کنید و تصویر نمونه برد را برای ما ارسال کنید به همین شماره‌ای که توی سایتمون هست از طریق واتساپ اگه ارسال کنید در کمترین زمان ممکن برای شما قیمت و موجودی مشخص شد خواهد شد قیمت حدودی این نمونه برد ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است
   🙏🙏🙏
   ۰۹۱۲۹۳۲۰۴۶۰

 10. یه دستگاه ۳۰۰۰۰ اجنرال قدیمی دارم حدوداً مال ۲۵ سال پیشه از اون نمونه اولیه که وارد شده نیاز به برد داخل رو دارم ممنون میشم اگه موجود دارید بفرمایید که چطور می‌تونم برد داخلی کولر گازی ۳۰۰ را از شما تهیه کنم 💫💫💫🙏🙏🙏🙏

  1. سلام وقت شما بخیر �واع بردهای کولر گازی اجنرال در ظرفیت‌های مختلف موجوده لطفاً تصویر نمونه برد درخواستی خودتون رو همراه با مدل دستگاه برای ما به واتساپ ارسال نمایید تا در کمترین زمان ممکن قیمت دقیق و مدل دقیق را به شما اطلاع دهیم
   09129320460
   از اونجایی که دستگاه کولر گازی اجنرال قیمت بالایی داره معمولاً بردهای اون گرون هست و نسبت به دیگر برندها ۵۰ ۶۰ قیمتش بالاتره

 11. یه دستگاه کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال قدیمی دارم که بردش معیوب شده و نیاز به خرید برد اجنرال کولر گازی دارم ممنون میشم اگر برد کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال مربوط به پنل داخلی رو دارید قیمت و نحوه خریدش رو بفرمایید

  1. سلام دوست عزیز برد کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال موجوده قیمت اون ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است

  1. سلام خدمت شما دوست عزیز بله موتور فن کولر گازی جنرال گلد موجوده که در نمونه‌های یونیت داخل و یونیت خارجی در فروشگاه موجوده لطفاً عکس نمونه موتور فن درخواستی خودتون رو برای ما از طریق واتساپ ارسال کنید

 12. برد یونیت داخلی کولر گازی ال جی ۱۲۰۰۰ نمونه اینورتر هم موجود دارید ممنون میشم اگر که موجوده قیمت برد کولر گازی ۱۲۰۰۰ رو بفرمایید

  1. سلام برد داخلی اینورتر کولر گازی ال جی در حال حاضر موجود است و قیمت آن ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌باشد برای اطمینان لطفاً تصویر نمونه برد درخواستی خود را از طریق واتساپ برای ما ارسال نمایید تا در کمترین زمان ممکن استعلام و موجودی به صورت دقیق به اطلاع شما برسد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ورود به کولر شاپ

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

کاربر جدید هستید؟ ثبت‌نام در کولر شاپ