قیمت موتور فن کولر گازی ال جی

در صورتی که قصد دارید قیمت موتور فن کولر گازی ال جی را به صورت دقیق و کامل مطلع شوید این مقاله را تا انتها با ما همراه باشید.

 

 

در این مقاله لیست قیمت موتور فن های کولر گازی ال جی را به طور کامل در اختیار شما قرار داده و برای خرید انواع موتور فن کولر گازی ال جی همراه شما خواهیم بود.

قیمت-موتور-فن-الجی

علت سوختن موتور فن کولر گازی ال جی

بیش از اینکه صحبت خودمان را با لیست قیمت و قیمت انواع موتور فن کولر گازی ال جی شروع کنیم باید بدانیم که دلیل سوختن و از کار افتادن موتور فن های ال جی دقیقاً چه چیزی است چرا بعد از گذشت مدت کوتاهی احتمال سوختن و از کار افتادن موتور فن در کولرهای گازی ال جی دیده می شود اصلی ترین و مشخص ترین مشکل در از کار افتادن موتور فن های کولر گازی ال جی نوسان های برق به صورت متعدد می باشد.

متاسفانه با توجه به مشکلات برقی کشور همچنین نوسانات متعدد در نقاط مختلف کشور شاهد بروز اشکال در انواع موتور فن کولر گازی هستیم با توجه به حساسیت عملکرد موتور فن های کولر گازی ال جی کوچکترین نوسان برق باعث سوختن سیم پیچ شده عملکرد موتور فن را از کار می‌اندازد اما راهکار دریان برای حل این مشکل چیست؟ آیا راهکاری وجود دارد که از این مشکل جلوگیری کند؟

مهمترین اقدامی که بعد از نصب کولرهای گازی انجام می گردد قرار دادن محافظ برق،سر راه ورودی کولر گازی می باشد در بسیاری از از موارد که موتور فن کولر گازی دچار سوختگی می گردد عدم وجود محافظ استاندارد و بی توجهی به اهمیت این موضوع باعث شده تا موتور فن کولر دچار آسیب شود.

لیست قیمت موتور فن داخلی کولر گازی ال جی

یکی از مهم ترین موارد در زمان خرید موتور فن های کولر گازی ال جی قیمت نهایی آن ها می باشد از این رو قصد داریم لیست  قیمت انواع موتور فن کولر گازی ال جی را در اختیار شما قرار بدهیم.

فروش-موتور-فن-lg

در این لیست قیمت موتور فن کولر گازی ال جی بدون موتور فن اینورتر و بدون اینورتر برای شما قیمت گذاری خواهد شد.

لیست قیمت موتور فن خارجی کولر گازی LG بدون اینورتر

قیمت موتور فن کولر گازی ال جی ظرفیت ۹۰۰۰ ۸۵۰ هزار تومان میباشد.

قیمت موتور فن کولر گازی ال جی ظرفیت ۱۲۰۰۰ یک میلیون و صد هزار تومان می باشد.

قیمت موتور فن کولر گازی ال جی ظرفیت ۱۸۰۰۰ یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت موتور فن کولر گازی ال جی ظرفیت ۲۴۰۰۰ یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان می باشد.

قیمت موتور فن کولر گازی ال جی ظرفیت سی هزار یک میلیون و ۵۵۰ هزار تومان میباشد.

قیمت موتور فن کولر گازی ال جی ظرفیت ۳۶ هزار یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت موتور فن کولر گازی ال جی ظرفیت ۴۸۰۰۰ ایستاده سه میلیون و ۹۰۰ هزار تومان میباشد.

لیست قیمت موتور فن خارجی کولر گازی LG اینورتر دار

قیمت موتور فن اینورتر کولر گازی ال جی ظرفیت ۹۰۰۰ یک میلیون و پانصد هزار تومان می باشد.

قیمت موتور فن اینورتر کولر گازی ال جی ظرفیت ۱۲۰۰۰ یک میلیون ۹۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت موتور فن اینورتر کولر گازی ال جی ظرفیت ۱۸۰۰۰ دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت موتور فن اینورتر کولر گازی ال جی ظرفیت ۲۴۰۰۰ دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت موتور فن اینورتر کولر گازی ال جی ظرفیت ۳۰۰۰۰ سه میلیون و صد هزار تومان می باشد.

قیمت موتور فن اینورتر کولر گازی ال جی ظرفیت ۳۶۰۰۰ سه میلیون و ششصد هزار تومان می باشد.

قیمت هایی که بیان شد مربوط به موتور فن یونیت داخلی ال جی بدون اینورتر و با اینورتر بود. این قیمت‌ها مربوط به سال ۱۴۰۱ می باشد.

موتور-فن-الجی-اینورتر

کیفیت انواع موتور فن کولر گازی ال جی

به طور معمول ۸۰ درصد موتور فن های یونیت داخلی مربوط به کولر گازی ال جی به صورت سرامیکی بوده و به هیچ عنوان قابل تعمیر نیست تنها قطعه ای که قابل تعویض می باشد بلبرینگ موتور فن کولر گازی ال جی می باشد که آن هم در برخی از موتور فن ها امکان پذیر می باشد.

پس این موضوع را کاملاً اطلاع داشته باشید که موتور فن های سرامیکی به هیچ عنوان قابل تعمیر نبوده و امکان تغییر سیم پیچ را ندارند به این دلیل که در موتورهای سرامیکی از سیم پیچ استفاده نشده بلکه از یک میدان مغناطیسی که با آهنربا های مخصوص ایجاد میدان مغناطیسی کارکرد دارند این سیستم طراحی شده است و باعث به حرکت درآمدن روتور شده و انتقال نیرو به موتور به بلوور انجام می گردد.

موتور فن های ال جی از نظر کیفیت ساخت ساخت کشور کره بوده و طول عمر بالایی دارند در مواردی که دچار آسیب بر اثر ضربه شده و یا نوسان برق به دلیل عدم وجود محافظ شاهد باشیم عملکرد موتور فن های ال جی ۲۴ اختراع شده و به مشکل خواهند خورد در این حالت تنها راه تعویض موتور فن ال جی بوده و راهی جز تعویض وجود ندارد.

در برخی از مدل های کولر گازی ال جی از یک موتور فن در چندین ظرفیت استفاده می شود که این موضوع با توجه به سال ساخت کولر گازی و همچنین مدل دستگاه های کولر گازی ال جی تغییر می کند به عنوان مثال در کولرهای گازی ال جی اینورتر از موتور فن داخلی جهت ظرفیت های نه هزار دوازده هزار و ۱۸ هزار به طور مشترک استفاده می گردد.

موتور-فن-کندانسور-الجی

البته این مورد بیشتر در موتور فن های اینورتر دیده می شود زیرا موتور فن های اینورتر ال جی قابلیت تنظیم دور با توجه به عملکرد برد الکترونیکی آنها قابل انجام است به طوری که با توجه به دمای تنظیمی توسط کاربر و همچنین سرمایش و گرمایش مورد نیاز محیط دور موتور فن به صورت اتوماتیک تغییر کرده و از حالت کند حالت متوسط و یا تند به صورت خودکار تنظیم می گردد این موضوع باعث می گردد تا عملکرد بهتری را در موتور فن های کولر گازی ال جی به صورت اینورتر را شاهد باشیم اما موضوع بسیار مهم قیمت بالای موتور فن های اینورتر می باشد که در صورت خرابی قطعاً هزینه بسیار زیادی را بردوش خریدار خواهند گذاشت از حتماً به نکات ایمنی در زمان استفاده و همچنین استفاده از تکنسین های حرفه ای جهت تعمیر و نگهداری کولر های گازی ال جی استفاده نمایید.

خرید موتور فن کولر گازی ال جی

برای خرید انواع موتور فن کولر گازی ال جی با اینورتر و بدون اینورتر میتوانید با ما در ارتباط باشید در کمترین زمان ممکن از موجودی و قیمت مطلع گردید و ثبت سفارش خود را از طریق واتساپ به شماره ۰۹۱۲۹۳۲۰۴۶۰ با ما در میان بگذارید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

26 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر موتور فن ال جی ۵۰ هزار اینورتر مربوط به یونیت های داخلی و یونیت خارجی هر دو موجود میباشد لطفاً تصویر نمونه موتورفن درخواستی را از طریق واتساپ یا روبیکا برای ما ارسال نمایید تا نمونه درخواستی برای شما ارسال گردد موتور فن های کولر گازی ۵۰ هزار ال جی ساخت کره می‌باشد و از نظر کیفیت بهترین کیفیت موجود در بازار است

  1. در صورتی که درخواست شما موتور فن یونیت خارجی کولر گازی ال جی ۳۲ هزار می باشد به صورت غیر اینورتر قیمت آن سه میلیون و پانصد هزار تومان می باشد

 1. سلام وقت شما بخیر موتور فن ۱۲ هزار کولر گازی ال جی رو هم موجود دارید؟
  موتور فن یونیت داخلی مربوط به ۱۲ هزار کولر گازی ال جی اینورتر نکست تایتان ممنون میشم اگر که این موتور فن را موجود داری جهت خرید راهنمایی بفرمایید

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز انواع موتور فن های کولر گازی اینورتر ال جی در انبار شرکت کولر شاپ موجود است لطفاً در صورت امکان تصویر نمونه موتورفن درخواستی خود را از طریق واتساپ یا روبیکا برای ما ارسال نمایید تا با توجه به موجودی انبار مطابقت های لازم داده شود از آنجایی که تولیدات شرکت ال جی با توجه به سال ساخت تغییر می کند در زمان خرید موتور فن اینورتر کولر گازی ال جی بهتر است تصویر نمونه برای فروشنده ارسال شود تا با خیال راحت خرید موتور فن اینورتر دستگاه خود را انجام دهیم.

   ارسال های موتور فن کولر گازی ال جی از طریق تیپاکس با بسته بندی مناسب صورت گرفته و طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد از خرید موتور فن خود کالای سفارشی را دریافت خواهید کرد

   1. سلام و درود خدمت شما
    موتور فن بیرونی کولر گازی اینورتر lg اینورتر مدل موتور فن 702 می باشد که موجود است.

 2. سلام موتور فن بیرونی کولر گازی وست پوینت ۱۲۰۰۰کس داشت بهم زنگ بزنه خریدارم
  09900646806

  1. سلام و درود خدمت شما بله حتماً
   از دوستان و کاربران عزیزی که این پیام را می‌بینند می‌خواهیم که در صورت داشتن موتور فن بیرونی کولر گازی وست پوینت ۱۲۰۰۰ با این دوستمون در تماس باشند

 3. سلام صبح بخیر
  آقا موتور فن داخلی کولر الجی ۳۸هزار بدون اینورتر موجود هست.. قیمت بدین لطفاً؟

  1. سلام درود خدمت شما انواع موتور فن‌های ال جی بدون اینورتر موجود است موتور فن ۳۸۰۰۰ دستگاه شما قیمت ۲.۹۰۰ تقدیم می‌شود.

  1. سلام خدمت شما موتور فن اینورتر الجی ۲۴۰۰۰ موجود است .

   موتور فن‌های اینورتر ال جی دو نمونه می‌باشد موتور فن داخلی و موتور فن یونیت بیرونی
   ترجیحاً بهتر است که عکس نمونه موتور فن درخواستی را برای ما ارسال نمایید تا در کمترین زمان ممکن استعلام موجودی و قیمت به اطلاع شما برسد.

   1. لطفا شماره واتساپ رو ارسال بفرمایید تا عکس موتور فن داخلی را خدمت شما ارسال گردد

  1. سلام و درود خدمت شما انواع ‌های کولر گازی اینورتر و معمولی در فروشگاه کولر شاپ موجود می‌باشد پنل درخواستی شما موجود است و قیمت آن ۱۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است

 4. یه کولر گازی ۱۲۰۰۰ اینورتر ال جی دارم که قصد خرید موتور فن اون رو به صورت دست دوم دارم ممنون میشم اگر موتور فن چهارپایه ال جی مدل ۷۰۲ دست دومش رو دارید بفرمایید که چه قیمته

  1. دقیقاً نمونه موتور فن ال جی درخواستی شما را موجود داریم با همون کدی که ذکر کردیم به صورت چهارپایه و قیمت آن در حال حاضر ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است اگر نمونه دست دوم این موتور فن ال جی اینورتر را نیاز دارید قیمت آن ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است
   برای خرید انواع قطعات کولر گازی ال جی می‌تونید با ما در ارتباط باشید

 5. نیاز به خریدیک عدد فن کولر داخلی ال جی ۲۴۰۰۰ داریم چطورعکس رو ارسال کنیم
  شماره 09129320460 واتساپش نمایش داده نمیشود

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز لطفاً این شماره‌ای که ذکر کردید را سیو کنید و از طریق واتساپ عکس نمونه موتور فن ال جی خود را برای ما ارسال نمایید تا در کمترین زمان ممکن اطلاعات و قیمت به محضر شما ارسال شود.

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز در حال حاضر موتور فن کولر پنجره‌ای موجود نمی‌باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ورود به کولر شاپ

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

کاربر جدید هستید؟ ثبت‌نام در کولر شاپ