خرید قطعات یدکی کولر گازی، کپی برابر اصل!

چرا خرید قطعات یدکی کولر گازی؟

قطعات یدکی کولر گازی آن زمانی به کار می آید که کولر گازی تان عملکرد مطلوب پیشین را ندارد و یا کاملا از کار افتاده است. کولر گازی نوعی دستگاه جهت ایجاد سرما و یا گرما است که در مکان های مختلفی مانند خانه، محل کار و یا اداره مورد استفاده قرار میگیرد.

خرید-قطعات-کولر-گازی

در برخی از مواقع کولر گازی دچار خرابی می شود و تهویه ی محیط مورد نظر را دچار دگرگونی می کند. برای مثال خرابی کولر گازی در تابستان سبب حس گرما و خرابی آن در فصل زمستان موجب حس سرما می شود.

اگر از کولر گازی در تمام فصل ها استفاده می کنید احتمال خرابی آن بیشتر می شود. حال راه چاره مشکل چیست؟ چاره آن خرید قطعات یدکی کولر گازی و تعویض آن با قطعه ی خراب است. با خرید لوازم یدکی کولر گازی جدید، کولر گازی تان مانند روز اول مجددا کار خواهد کرد.

قبل از اقدام به خرید قطعات یدکی کولر گازی و تعمیر آن می بایستی با انواع قطعات یدکی کولر گازی آشنایی داشته باشید.

انواع لوازم یدکی کولر گازی

قطعات یدکی کولر گازی به قطعاتی گفته می شود که در صورت بروز خرابی در کولر گازی با قطعات خراب جایگزین می شوند. خرید لوازم یدکی کولر گازی حساسیت زیادی دارد، چرا که خرید قطعه ی اشتباه کمکی به راه اندازی مجدد کولر گازی نمی کند. از انواع قطعات یدکی کولر گازی می توان موارد زیر را نام برد:

  1. کمپرسور (قطعه ی مکانیکی)
  2. اواپراتور (قطعه ی مکانیکی)
  3. کندانسور (قطعه ی مکانیکی)
  4. اکسپنشن(قطعه ی مکانیکی)
  5. گاز مبرد(قطعه ی مکانیکی)
  6. تابلو برق (قطعه ی الکتریکی)
  7. خازن (قطعه ی الکتریکی)
  8. برد الکتریکی (قطعه ی الکتریکی)
  9. الکتروموتور فن (قطعه ی الکتریکی)

قطعات مکانیکی مربوط به قطعاتی است که به عملکرد کولر گازی معنا می بخشد. در مقابل قطعات الکتریکی انرژی لازم برای این قطعات را فراهم می کند.

کمپرسور-روتاری-و-اسکرال

آیا قطعات یدکی کولر گازی با قطعات اصلی آن متفاوت اند؟

قطعات و لوازم یدکی کولر گازی هیچ تفاوتی با قطعات اصلی ندارند. در زبان ساده تر قطعات یدکی نسخه ای است که کاملا با قطعه ی اصلی برابر است و همخوانی کامل دارد. تعویض قطعات کولر گازی با قطعات یدکی تاثیر منفی بر روی عملکرد کولر گازی نمی گذارد. حتی به طور قطع عملکرد آن خیلی بهتر از قبل خواهد شد. با خرید لوازم یدکی کولر گازی میتوانید جان دوباره ای به کولر گازی خود ببخشید.

یکی دیگر از مزایایی که خرید قطعات یدکی کولر گازی در پی دارد کمک به افزایش عمر کولر گازی است. برای مثال اگر کولر گازی شما پس از 10 سال از کار افتاده است، با تعویض قطعه ی خراب با قطعه ی یدکی جدید قادر خواهید بود برای 10 سال آتی نیز از آن استفاده کنید.

 

خرید قطعات یدکی کولر گازی اورجینال

اولین گام در جهت خرید قطعات یدکی کولر گازی انتخاب یک فروشگاه مطمئن و معتبر است. عدم توجه به این مورد ممکن است دردسر های بسیاری به بار بیاورد. از این دردسر های می توان به خرید جنس بنجل اشاره کرد. خرید جنس بنجل مانند این است که پول خود را دور میاندازید.

از دیگر دردسر ها خرید قطعات دست دوم به جای قطعات نو است. برخی از شرکت ها با خرید کولر گازی های دست دوم و تعمیر قطعات آن، آن ها را برای فروش عرضه می کنند.

قطعه ی دست دوم نیز کمکی به راه اندازی مجدد کولر گازی نخواهد کرد. پس در یک نگاهی صحیح تر، اولین و آخرین گام در خرید قطعات یدکی کولر گازی یافتن فروشگاه مطمئن از بابت خرید و فروش لوازم یدکی کولر گازی است.

فروشگاه بزرگ ما یکی از معدود فروشگاه هایی است که لوازم و قطعات با کیفیت و اورجینال عرضه می کند. با یک بار خرید ما را به دوستان خود نیز معرفی خواهید کرد.

موتور-فن-داخلی

قیمت قطعات یدکی کولر گازی

قطعات یدکی کولر گازی قیمت ثابتی ندارد و دائما در حال نوسان است. قطعات یدکی کولر گازی با همان قیمتی عرضه می شود که همان روز در سایت به نمایش گذاشته می شود. برای مثال اگر شما یک بار امروز و یک بار هفته ی دیگر قیمت قطعه ای را بررسی کنید ممکن است چند درصد افزایش و یا کاهش قیمت داشته باشد.

اما از آنجایی که کاهش قیمت از سری اتفاقات نادر است بهتر است هرچه زودتر بهتر است خرید خود را نهایی کنید. قیمت هایی که در این فروشگاه برای انواع قطعات مشاهده کنید کاملا اصولی و عادلانه محاسبه و سپس درج شده اند. قیمت هر محصول را می توانید در قسمت مشخصات آن محصول مشاهده و بررسی کنید.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button

فرم ورود به کولر شاپ

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

کاربر جدید هستید؟ ثبت‌نام در کولر شاپ