قیمت قطعات کولر گازی در کولر شاپ

در صورتی که بخواهیم در رابطه با قیمت قطعات کولر گازی توضیحاتی را خدمت شما عزیزان بیان کنیم باید در ابتدا اشاره داشته باشیم به قطعاتی که در کولر گازی بیشترین خرابی را شاهد آن هستیم.

کمپرسور-اسکرال-کوپلند-کولر-گازی

از بین تمامی قطعات کولر گازی بیشترین خرابی مربوط به کمپرسور کولر گازی می باشد. کمپرسورها در سه نوع کمپرسور پیستونی ، روتاری و اسکرال استفاده می شد.

قیمت کمپرسور کولر گازی بسته نوع های مطرح شده در قسمت قبل متفاوت می باشد. و همچنین ظرفیت کمپرسور عمل دوم در قیمت قطعات کولر گازی محسوب می گردد.

اگر بخواهیم قیمت کمپرسور پیستونی، روتاری و اسکرال را در ظرفیت 30 هزار مقایسه داشته باشیم باید به ترتیب قیمت کمپرسور پیستونی را مبلغی حدود 5.800.000 تومان ، قیمت کمپرسور روتاری را حدودا 4.000.000 تومان و قیمت کمپرسور اسکرال را مبلع 6.500.000 تومان برآورد کنیم.

اما بعد از کمپرسور بیشترین آمار خرابی در قطعات کولر گازی مربوط به موتور فن و بلوور کولر گازی می باشد.

این اتفاق در کولر های سرمایشی و گرمایشی مشهود تر می باشد. به این دلیل که مدت زمان استفاده از اسپلیت بیش از 8 ماه در سال می باشد و این موضوع باعث بروز خرابی در قطعاتی مثل موتو فن، برد اسپلیت و همچنین موتور فن یونیت خارجی می گردد.

قیمت موتور فن داخلی حدودا 1.500.000 تومان می باشد

قیمت برد داخلی اسپلیت حدودا 2.500.000 تومان می باشد.

قیمت موتور فن خارجی حدودا 1.900.000 تومان می باشد.

قیمت بلوور حدودا 700.000 تومان می باشد.

قطعات کولر گازی با کیفیت بخرید

راه اندازی مجدد یک دستگاه کولر گازی از کار افتاده تنها با خرید قطعات کولر گازی با کیفیت میسر می شود. کولر گازی از قطعات و اجزای بسیاری ساخته شده است که بروز خرابی در کوچک ترین قطعه ی آن نیز منجر به از کار افتادن آن می شود.

از آنجایی که خرید مجدد یک دستگاه کولر گازی هزینه ای نسبتا سنگین است، افراد اغلب خرید قطعه ی جدید و تعویض آن با قطعه ی خراب  را ترجیح می دهند. از سری مشکلاتی که افراد در تعویض قطعه خراب کولر گازی با آن مواجه می شوند عدم یافتن قطعات با کیفیت و مشابه به قطعه ی خراب است که این مشکل به دست ما حل شده است.

انواع-موتور-فن-اسپلیت

فروشگاه کولر شاپ عرضه کننده انواع لوازم کولر گازی با کیفیت و برند است. این امر احترام ویژه ما به مشتری را بیان می کند. شخص خریدار قادر خواهد بود مشخصات و قیمت انواع قطعات کولر گازی را در کمترین زمان مربوط به هر قطعه مشاهده ، و سپس اقدام به خرید کند.

کدام قطعات کولر گازی از این فروشگاه قابل خرید است؟

قطعات کولر گازی محدوده ی وسیعی از قطعات را شامل می شود. هر قطعه ای که به دنبال آن باشید قطعا از این فروشگاه پیدا خواهید کرد. از سری قطعاتی که از این فروشگاه قادر به خریداری آن خواهید بود می توان قطعات ذیل را نام برد:

  1. انواع موتور کولر گازی و کمپرسور ها مانند: کمپرسور اسکرال، کمپرسور پیستونی و کمپرسور روتاری
  2. انواع گاز های کولر گازی مانند : گاز ۴۰۶، گاز ۴۰۷، گاز R410، گاز R22 و گاز ۱۳۴
  3. انواع کلاف لوله های مسی مانند: 8/3 اینچ، 4/1 اینچ، 8/5 اینچ، 2/1 اینچ، 8/7 اینچ، 4/3 اینچ و…
  4. انواع خازن کولر های گازی مانند : خازن خشک، خازن روغنی و یا الکتریکی
  5. برد کولر گازی مانند: برد فرمان، برد های همه کاره و برد اینورتر
  6. کندانسور کولر گازی مانند کندانسور آبی، کندانسور تبخیری و کندانسور هوایی
  7. انواع اواپراتور کولر گازی مانند: اواپراتور کويلي ساده، اواپراتور صفحه ای و اواپراتور پره دار

قطعه مورد نظر خود را پیدا نکردید؟

در صورتی که نام قطعات کولر گازی مورد نظر خود را از لیست بالا و یا در قسمت جستجوی سایت پیدا نکردید اصلا نگران نباشید. راه حل آن برقراری یک تماس تلفنی است. شما با یک تماس تلفنی ساده با ما قادر خواهید بود مشکل خود را با ما مطرح کنید. پس از برقراری تماس با واحد تیم فروش دو حالت ممکن خواهد بود:

فروش-پنل-کولر-گازی

  1. تیم فروش ما قطعه مورد نظر شما را بین محصولات فروشگاه پیدا کرد خواهد کرد. پس از توضیح مشخصات و قیمت قطعه ی مورد نظر، شما در مورد نهایی کردن خرید خود تصمیم خواهید گرفت.
  2. در صورتی که قطعه ی مورد نظر شما تمام شده باشد، تیم فروش قادر خواهد بود آن را برای شما سفارش دهد.

کسب اطلاعات در باب قیمت روز قطعات کولرگازی نیز با برقراری تماس ممکن خواهد بود.

قیمت قطعات کولر گازی

قیمت لوازم کولر گازی در ابتدا به وارداتی بودن و یا نبودن آن بستگی دارد. این به معنی است که قیمت قطعات کولر گازی وارداتی با قیمت لوازم کولر گازی که تولید داخلی است متفاوت بوده و قطعا قیمت بیشتری دارد.

قیمت لوازم کولر گازی وارداتی به دلیل وجود نوسانات بسیار در بازار ارز قیمت ثابتی ندارد. برای همین ممکن است در طول یک هفته قیمت قطعه ای بار ها جابجا شود.

البته ذکر این نکته نیز لازم است که به دلیل خارجی بودن اکثر برند های کولر گازی، قطعات کولر نیز می بایستی به صورت وارداتی تهیه و عرضه شوند. در وهله ی دوم این بحث مطرح می شود که کدام یک از انواع لوازم کولر گازی مد نظرتان است. برای مثال شما برای خرید کمپرسور کولر گازی می بایستی هزینه ی بیشتری نسبت به خرید فن پرداخت کنید.

خرید قطعات کولر گازی با قیمت مناسب

برای جلوگیری از گران فروشی و عدم خرید قطعات کولر گازی با قیمت بالا می بایستی تنها به فروشگاه های معتبر و مطمئن فروش لوازم کولر گازی اطمینان کنید.

فروشگاه بزرگ ما، که یک بازار وسیع لوازم کولر گازی است، از سری فروشگاه هایی است که احترام خاصی برای شخص مشتری قائل بوده و همچنان خواهد بود.

این احترام در در نظر گرفتن مزایای مشتری در بحث فروش لوازم کولر گازی نمایان می شود. جهت خرید لوازم کولر گازی از این فروشگاه مشکلی با قیمت انواع قطعات کولر گازی نخواهید داشت، چرا که قیمت گذاری ها در این فروشگاه اصولی بوده و با توجه به آئین نامه های مخصوص انجام می شود.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button

فرم ورود به کولر شاپ

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

کاربر جدید هستید؟ ثبت‌نام در کولر شاپ