قیمت و خرید برد کولر گازی ال جی LG

در این مقاله قصد داریم در رابطه با قیمت و خرید برد کولر گازی ال جی اطلاعات کاملی را در اختیار شما بگذاریم تا بتوانید با اطلاع از قیمت و خرید برد کولر گازی ال جی مشکل دستگاه کولر گازی خود را حل کنید.

 

با توجه به شرایط گرم شدن کره زمین و استفاده از کولرهای گازی به جای کولرهای آبی اهمیت قطعات کولر گازی مثل ورد کولر گازی ال جی باعث می‌گردد تا قطعات اصلی از اهمیت بالایی برخوردار باشند ما در این مقاله قصد داریم تا اطلاعات کامل در رابطه با این موضوع را خدمت شما ارائه دهیم تا انتها با ما همراه باشید.

خرید برد اینورتر کولر گازی ال جی

در زمان خرید بردهای اینورتر کولر گازی ال جی استفاده از قطعات اصلی از اهمیت بالایی برخوردار است به طوری که اگر قطعات متفرقه استفاده شود عملکرد دستگاه شما مختل شده و راندمان دستگاه شما پایین خواهد آمد.

به همین خاطر به شما توصیه می کنیم تا در زمان خرید برد اینورتر کولر گازی ال جی و جای معتبر و قابل اطمینان تهیه نمایید.

نکته بعد تشخیص عیب در زمان خرید برد اینورتر کولر گازی ال جی بسیار مهم میباشد از آنجایی که در کولرهای گازی ال جی اینورتر از چند برد جهت کنترل سیستم و راه اندازی کولر گازی استفاده می گردد امکان خرابی برد یونیت داخل و بردهای یونیت خارج وجود دارد.

برد-کولر-lg

و تشخیص عیب خراب بودن برد یونیت داخلی یا بردهای ایرانی در خارج به عهده تکنسین های متخصص می باشد خط م ن در زمان خرید برد کولر گازی اینورتر ال جی خرابی برد مطمئن شوید به این خاطر که بردهای کولر گازی ال جی از نظر قیمتی ارزش بالایی دارند و عمدتاً به صورت آکبند فروخته میشود و در صورت نثر و خرید برد اینورتر امکان عودت وجود ندارد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر ال جی

قیمت برد کولر گازی اینورتر ال جی ظرفیت ۹۰۰۰ مربوط به یونیت داخلی دو میلیون و پانصد هزار تومان می باشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر ال جی ظرفیت ۱۲۰۰۰ مربوط به یونیت داخلی دو میلیون و ۹۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر ال جی ظرفیت ۱۸۰۰۰ مربوط به یونیت داخلی سه میلیون و صد هزار تومان می باشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر ال جی ظرفیت ۲۴۰۰۰ مربوط به یونیت داخلی سه میلیون و ششصد هزار تومان می باشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر ال جی ظرفیت ۳۰۰۰۰ مربوط به یونیت داخلی سه میلیون و ۹۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر ال جی ظرفیت ۹۰۰۰ مربوط به یونیت خارجی سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان میباشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر ال جی ظرفیت ۱۲۰۰۰ مربوط به یونیت خارجی سه میلیون و ۹۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر ال جی ظرفیت ۱۸۰۰۰ مربوط به یونیت خارجی ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر ال جی ظرفیت ۲۴۰۰۰ مربوط به یونیت خارجی چهار میلیون و هشتصد هزار تومان می باشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر ال جی ظرفیت ۳۰۰۰۰ مربوط به یونیت خارجی ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت برد کولر گازی اینورتر ال جی ظرفیت ۳۶۰۰۰ مربوط به یونیت خارجی شش میلیون و ۹۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت و خرید برد کولر گازی ال جی LG را در لیست بالا به طور کامل برای شما توضیح دهیم و شما را از قیمت ها مطلع کردیم.

برد-کولر-گازی-الجی-LG

با توجه به تغییرات قیمتی افزایش تورم سالانه این قیمت‌ها مربوط به سال ۱۴۰۱ بوده و در سالهای بعد افزایش قیمت خواهد داشت حتماً برای خرید برد کولر گازی ال جی با ما در ارتباط باشید تا از قیمت های دقیق و همچنین موجودی ورد درخواستی اطمینان حاصل کنید.

فروش برد کولر گازی ال جی

در بسیاری از مواقع به دلیل عدم وجود امنیت در نقاط مختلف شاهد دزدیده شدن یونیت های داخلی و یا یونیت خارجی هستیم که این امر باعث می گردد تا شما نتوانید از دستگاه خود استفاده نمایید و عملاً کولر گازی شما از مدار خارج خواهد شد به همین دلیل یا باید به دنبال پنل یا کندانسور جایگزین باشی و یا یونیت باقی مانده را بفروشید تا بتوانید دستگاه خود را نکنید و یا دستگاه جایگزینی تهیه کنید و همین خاطر به فکر فروش قطعات آن خواهی بود در این پروسه ما همراه شما خواهیم بود و تمامی قطعات کولر گازی ال جی را از شما خریداری می کنیم یکی از مهمترین قطعات در کولرهای گازی ال جی بردهای یونیت داخلی و بردهای یونیت خارجی می باشد.

برد-اینورتر-VRF-الجی

در دستگاه های اینورتر از چندین برد جهت کنترل کولر گازی استفاده می گردد به همین خاطر در صورتی که قصد فروش برد کولر گازی ال جی خود را داری می توانید با ما در ارتباط گرفته و جزئیات را برای ما مشخص نمایید تا در کمترین زمان ممکن از قیمت مطلع شوید.

دلیل خرابی برد های کولر گازی ال جی

یکی از مشکلات در کولر های گازی خرابی ورد کولرهای گازی ال جی میباشد از آنجایی که قطعات مصرفی در برد های کولر گازی بسیار متعدد می باشد این احتمال بیشتر می‌شود که خرابی برد کولر گازی در شرایط معمولی هم رخ دهد.

اما عمدتاً خراب شدن برد های کولر گازی ال جی به واسطه نوسانات برق صورت می پذیرد به همین خاطر در زمان نصب دستگاه های کولر گازی توصیه اکید جهت نصب محافظ برق انجام میشود.

برد-کولر-گازی-الجی-و-اینورتر

در صورتی که بعد از نصب محافظ و قرار دادن کلید های امنیتی جهت نوسانات برق بر سر راه برق ورودی به دستگاه کولر گازی شاهد خرابی برد دستگاه خودش دی بهتر است پیش از تعویض آن،برد دستگاه توسط تکنسین بررسی شده تا از از وجود آسیب جدی مطلع گردد زیرا در بسیاری از مواقع با تعویض یکی از قطعات جزئی روی برد مشکل دستگاه حذف شده و قابل استفاده می باشد.

برد کولر گازی ال جی ساخت کدام کشور است؟

همانطور که می دانید کولر های گازی ال جی ساخت کشور کره می باشد که با توجه به توسعه این شرکت و همچنین تولیدات متنوع کولرهای گازی باعث شده تا خطوط تولید را در کشور چین و تایلند هم گسترش دهد به همین‌خاطر قطعات کولرگازی الجی عمدتاً ساخت کشور چین بوده که تحت نظارت شرکت ال جی تولید می گردد.

تمامی برد های کولر گازی اینورتر ال جی ساخت کشور کره بوده و از تکنولوژی کشور کره بهره می‌برد همچنین بردهای کولر گازی معمولی الجی عمدتا از ساخت کشور چین بوده که توسط شرکت ال جی کنترل انجام می گردد.

نحوه سفارش برد کولر گازی ال جی

بعد از مطمئن شدن از خرابی برد کولر گازی،بهترین حالت ایجاد تصویر نمونه برد و ارسال آن برای فروشنده میباشد همچنین مدل دستگاه در زمان خرید برد کولر گازی ال جی الزامی می باشد.

به طور معمول مشتریان عزیز که قصد خرید و سفارش برد کولر گازی ال جی دارد عکس پشت و روی برگ را به همراه مدل از طریق واتساپ برای ما ارسال کرده و در کمترین زمان ممکن از قیمت ها و موجودی مطلع می گردند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

15 پاسخ

 1. برای خرید برد اینورتر کولر گازی ال جی ۲۴۰۰۰ باید حتماً تصویر برد نمونه درخواست رو برای شما ارسال کنیم یا از روی مدل میتونید قطعه درخواستی را برای ما ارسال کنید ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام و درود خدمت شما
   انواع برد های اینورتر داخلی و خارجی موجود می باشد.
   برای سفارش انواع برد کولر گازی اینورتر حتما باید تصویر نمونه ارسال شود.

  2. با عرض سلام ،برد کولر بنده بخاطر موندن تو انباری رطوبت کشیده و متأسفانه خوب کار نمیکنه من به چه شماره ای باید عکس بفرستم که ببینید عین همین رو دارید یانه،ممنونم از زحمتاتتون

 2. برد اینورتر الجی ۳۰ هزار برد بیرونی رو نیاز داشتم
  چطور باید عکس برد اینورتر رو ارسال کنم؟

  1. سلام و درود
   موجودی برد اینورتر الجی از ظرفیت 9000 تا 30 هزار کامل می باشد لطفا تصویر نمونه برد اینورتر درخواستی رو از طریق واتساپ ارسال بفرمایید

 3. سلام قیمت برد یدکی الجی اینورتر .اسپلیت 60هزار سه فاز دارید قیمت ممنون میشم بگید یا عکس نمونه به چه شماره بفرستم

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز

   اع بردهای کولر گازی ال جی در ظرفیت‌های مختلف در فروشگاه کولر شاپ موجود می‌باشد لطفاً برای خرید برد خود عکس و تصویر پشت و روی برد درخواستی را برای ما از طریق واتساپ روبیکا و یا ایتا ارسال نمایید.

 4. یه دستگاه ۲۴۰۰۰ ال جی دارم از این نمونه‌های قدیمی که برد داخلیش دچار مشکل شده و چند بارم تعمیرش کردم �قعاً دیگه خسته‌ام کرده و قصد دارم که عوض کنم این برد رو عکس نمونشو براتون توی واتساپ به همین خطی که توی سایتتون هست فرستادم ممنون میشم که قیمت برد کولر گازی ۲۴ الجی رو اطلاع بدید و بفرمایید که قیمت این نمونه برد چند هست✨✨✨✨

  1. سلام خدمت شما دوست عزیز بله نمونه برد درخواستی شما موجوده و قیمت اون ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است

 5. سلام خدمت شما شما تمام بردهای اصلی کولر گازی ال جی رو موجود داری چون تو تصویر تعدادی از بردهای اینورتر کولر گازی رو گذاشته بودید من نیاز به برد اینورتر کولر گازی ۳۰۰۰۰ ال جی دارم

  1. سلام خدمت شما دوست عزیز انواع بردهای کولر گازی ال جی معمولی و اینورتر در فروشگاه موجود است برای خرید برد اینورتر کولر گازی ۳۰۰۰۰ ال جی با توجه به تنوع بالای بردهای موجود باید حتماً نمونه تصویر برد را برای ما از طریق واتساپ ارسال نمایید تا با توجه به قیمت و موجودی اطلاعات کامل در اختیار شما قرار داده شود

 6. برد اینورتر ۱۲۰۰۰ کولر گازی اینورتر ال جی رو موجود دارید اگر موجود هست قیمت و نحوه خرید برد اینورتر کولر گازی ال جی رو می‌خواستم بدونم

  1. سلام و درود خدمت دوست عزیز انواع برد اینورتر کولر گازی از ظرفیت ۹۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰ موجود است در صورت امکان تصویر برد درخواستی خود را برای ما از طریق واتساپ ارسال نمایید تا در کمترین زمان ممکن قیمت برد کولر گازی ۱۲۰۰۰ اینورتر ال جی به اطلاع شما برسد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ورود به کولر شاپ

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

کاربر جدید هستید؟ ثبت‌نام در کولر شاپ