قیمت بلوور فن کولر گازی ال جی

قیمت بلوور فن کولر گازی ال جی بسته به نوع ظرفیت و همچنین طول و قطر بلور تعیین می گردد در کولرهای گازی ال جی از ظرفیت ۹۰۰۰ تا ظرفیت ۳۶۰۰۰ از بلورهای متفاوت استفاده می گردد که هر کدام سایز منحصر به فرد خود را دارند.

به طور مثال قیمت بلوور فن کولر گازی lg ظرفیت ۹۰۰۰ حدودا یک میلیون تومان می باشد.

قیمت بلوور فن کولر گازی ال جی مربوط به کولر های گازی اینورتر و بدون اینورتر از نظر قیمتی با یکدیگر کاملاً یکسان هستند و تنها تفاوت ایجاد قیمت در بلوار فنی کولر گازی ال جی تفاوت در سایز و ابعاد آن ها می باشد.

قیمت-بلوور-کولر-الجی

قیمت بلوور فن کولر گازی ال جی در ظرفیت ۱۲۰۰۰ یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است

قیمت بلوور فن کولر گازی ال جی در ظرفیت ۱۸۰۰۰ یک میلیون و دویست هزار تومان است

قیمت بلوور فن کولر گازی ال جی در ظرفیت ۲۴۰۰۰ یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان است

قیمت بلوور کولر گازی ال جی در ظرفیت ۳۰۰۰۰ یک میلیون و سیصد هزار تومان است

قیمت بلوور کولر گازی ال جی در ظرفیت ۳۶۰۰۰ یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان است

قیمت هایی که ذکر شد مربوط به بلوور کولر گازی lg در تمامی ظرفیت های موجود در بازار مربوط به سال ۱۴۰۱ می باشد.

خرید بلوور کولر گازی ال جی

برای خرید بلوور کولر گازی ال جی حتماً باید بلوور دستگاه از یونیت داخلی جدا شده و ابعاد دقیق برای فروشنده ارسال گردد.

اما چرا حتماً باید بلور دستگاه از یونیت خارجی جدا شده و طول خود و تصویر دو طرف برای فروشنده ارسال گردد؟

از آنجایی که مدل های دستگاه با توجه به سال ساخت و تغییراتی که در ساختار کلی آنها شاهد هستیم برای اطمینان از جلوگیری از اشتباه در ثبت سفارش بهتر است که سایز دقیق بلور مشخص گردد تا اشتباه از طرف فروشنده یا خریدار صورت نپذیرد.

فروش-بلوور-الجی

به عنوان‌ مثال بلوور کولر گازی ال جی ظرفیت ۹۰۰۰ سایز ۶۶ در قطر ۸ می باشد که نحوه اتصال شفت به موتور فن به صورت پیچ از داخل می باشد یعنی از قسمت داخل بلور به شخص موتور فن پیچ می گردد.

به همین خاطر بهتر است در زمان نیاز به خرید بلوور کولر گازی ال جی حتماً مشخصات درخواستی را برای فروشنده ارسال نمایید تا دقیقا همان نمونه و همان سایز بلور درخواستی را برای شما ارسال کند.

کیفیت ساخت بلوور کولر گازی ال جی

از آنجایی که تمامی بلور های ساخته شده در کشور چین ساخته می شود نمی‌توانیم بگوییم از نظر کیفیت با یکدیگر تفاوتی ندارند بعضی از مشتریان نگران جنس بلور هستند اما باید این نکته را بدانید که بلور های کولر گازی ال جی تا زمانی که جسم جامد درون آن ها وارد نشود هیچ گونه مشکلی برای بلوور کولر گازی ال جی به وجود نخواهد آمد.

منظور از جسم جامد فرو رفتن انگشت دست درون بلور و شکستن تیغه های بلور می باشد یا در زمان تمیز کردن تیغه های بلور اشتباهاً فشار بیش از حد به تیغه آمده و باعث می گردد که چند عدد از تیغه های بلور از جای خود کنده شود.

اما این موضوع را باید بدانید که تیغه ها عامل انتقال هوا به محیط هستند و در حالت عادی به هیچ عنوان با به جریان انداختن هوا آسیب به بلور و تیغه های آن وارد نخواهد آمد به همین خاطر در زمان خرید بلوور کولر گازی ال جی کیفیت بلور و نحوه ساخت آن اهمیت چندانی ندارد و تنها سلامت ظاهری بلور است که برای شما اهمیت است.

آیا بلوور کولر گازی LG قابل تعمیر است؟

در صورتی که آسیب به صورت جدی به بلور دستگاه کولر گازی شما وارد نیامده باشد بلوور کولر گازی ال جی قابل تعمیر بوده به طور مثال در اثر سهل انگاری و برخورد انگشت دست شما به بلوور کولر گازی سه عدد از تیغه های بلور کنده شده و از جای خود خارج می گردد در این حالت تعمیر بلوور کولر گازی دستگاه شما قابل انجام است و به راحتی مشکل برطرف می‌شود اما در صورتی که تعداد پره ها بیش از سه یا چهار عدد باشد قطعاً بالانس کردن بلور کار بسیار سختی بوده و از حالت اولیه خود خارج می گردد و به همین خاطر توصیه می گردد که بعد از آسیب جدی به تیغه های بلور اقدام به تعویض بلور نمایید.

انواع-بلوور-کولر-گازی

از آنجایی که بلور های کولر گازی وظیفه انتقال هوا از روی اپراتور به درون محیط تحت پوشش را دارند و از نظر سرمایش و گرمایش مورد برخورد با هوای سرد و گرم قرار می گیرند در اثر مرور زمان قطعه کارکرد طولانی شاهد استعلا ک بلوور کولر گازی هستیم به طوری که گرمایش و سرمایش تاثیرات خود را بر روی جنس های پلاستیکی قرار داده و باعث می شود تا شفت های فلزی متصل به بلور آسیب دیده و از محور خارج کردن در زمانی که این اتفاق رخ دهد بلور شروع به سر و صدای بسیار زیاد کرده و عملکرد دستگاه شما دچار اختلال می گردد.

بهتر است در این حالت دستگاه را خاموش کنید و بلوور کولر گازی ال جی را از دستگاه جدا کرده و برای خرید بلوور کولر گازی خود اقدام نمایید.

در صورتی که به این موضوع بی توجه باشید خسارات دیگری به دستگاه کولر گازی شما وارد خواهد آمد به عنوان مثال اولین قطعه ای که دچار آسیب خواهد شد موتور فن کولر گازی شما خواهد بود که در بسیاری از مواقع با توجه به اینکه موتور فن کولر های گازی ال جی به صورت دی سی اینورتر میباشد و قیمت این موتور فن ها بسیار بسیار بالا است.

نحوه ارسال بلوور کولر گازی ال جی

بسیاری از عزیزان که سفارش بلوور کولر گازی ال جی را برای ما ارسال می نمایند درخواست بسته بندی و ارسال به شهرستان را از ما دارند که این فرایند باید با دقت انجام گردد با توجه به اینکه بلور های کولر گازی نسبت به ضربه بسیار حساس هستند در بسیاری از مواقع استفاده از لوله های پلیکا جهت بسته بندی الزامی می باشد ارسال بلوور کولر گازی توسط شرکت های پست مثل تیپاکس که توجه بیشتری به مرسوله های شکستنی دارد انجام میگردد تقریبا ۹۰ درصد ارسالیهای مجموعه ما توسط شرکت تیپاکس انجام می گردد.

یکی دیگر از محاسن ارسال با تیپاکس بیمه کالا ست که به طور معمول معادل مبلغ بلوور کولر گازی هزینه بیمه لحاظ خواهد شد که در صورت بروز مشکل و یا شکستگی در حین مسیر شرکت تیپاکس مبلغ را به طور کامل عودت خواهد داد.

در انتها لازم است بدانید که برای خرید بلوور کولر گازی ال جی از طریق شماره ۰۹۱۲۹۳۲۰۴۶۰  با ما در ارتباط باشید و یا ثبت سفارش خود را از طریق واتساپ به شماره ۰۹۱۲۹۳۲۰۴۶۰ برای ما ارسال نمایید تا در کمترین زمان ممکن نسبت به موجودی کالا و ارسال و همچنین قیمت بلور درخواستی خود مطلع گردید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

16 پاسخ

  1. سلام و درود
   بلوور کولر گازی سایز 78 در 10 موجود است و قیمت اون یک میلیون و 200 هزار تومان می باشد.

  1. انواع بلوور کولر گازی مربوط به کولرهای گازی ال جی در ظرفیت‌های مختلف موجود می‌باشد لطفاً برای خرید و ثبت سفارش از طریق واتساپ یا روبیکا عکس دو طرف بلوور کولر گازی و همچنین طول بلوور قطر بلوور را برای ما مشخص نماییم تا در کمترین زمان ممکن سفارش شما ثبت شده و ارسال شود.

 1. سلام بلور فن ال جی
  طول 660میلی متر
  قطر 85 یا 84 میلی متر
  لطفاً در صورت موجودی قیمت بفرمایید متشکر

  1. سلام و درود خدمت شما بلوبر درخواستی موجود است و قیمت آن یک میلیون و پانصد هزار تومان است

    1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز انواع بلوورهای کولر گازی ال جی در سایزهای مختلف موجود می‌باشد برای خرید بلوور فن کولر گازی ال جی می‌توانید از طریق واتساپ و یا روبیکا سایز بلوور کولر گازی خود را برای ما ارسال نمایید تا در کمترین زمان ممکن قیمت دقیق به اطلاع شما برسد.

     در زمان اندازه‌گیری بلوور کولر گازی حتماً طول بلوور قطر بلوور و تصویر دو طرف برای ما ارسال شود

  1. سلام خدمت شما دوست عزیز انواع بلوبر کولر گازی ال جی ۲۷۰۰۰ موجود قیمت بلوور در حال حاضر یک میلیون و پانصد هزار تومان است

 2. هفته پیش یک عدد بلوور ۸۷ در ۱۰ سفارش دادم که با بسته‌بندی عالی به دستم رسید خواستم تشکر کنم

  1. سلام خدمت شما دوست عزیز ممنون از انتخاب شما و خرید شما امیدوارم در خریدهای بعدی بتونیم همراه شما باشیم

  2. باسلام خسته نباشین
   بلوور میخواستم
   طول80.4
   قطر12
   شفت سمت چپ2.5سانت
   پیچ داخل بلوور
   لطفا در صورت موجود اطلاع دهید باتشکر از مجموعه فعالتون.

   1. سلام خدمت شما دوست عزیز بلوور درخواستی شما موجود است برای خرید با ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ورود به کولر شاپ

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

کاربر جدید هستید؟ ثبت‌نام در کولر شاپ