مرجع خرید و فروش پنل کولر گازی در ایران*

پیش از بحث در رابطه با خرید و فروش پنل کولر گازی باید به این نکته اشاره کنیم که علت اصلی نیاز کاربر به پنل کولر گازی چه چیزی می باشد؟

 

 

 همانطور که میدانید با توجه به لوله های مسی با ضخامت کم که در پنل های کولر گازی استفاده می گردد این مشکل را طی سالیان طولانی و یا حتی طی مدت زمان کوتاهی بعد از نصب اولیه می بینیم که دچار نشتی می گردد و این نشتی معمولاً به واسطه اکسید شدن لوله های مسی داخلی پنل کولر گازی می باشد.

پنل کولر گازی گری

 چند دلیل باعث بروز نشتی در لوله های مسی می گردد اولین موضوعی که به آن اشاره شود ظرافت لوله های مسی کولر گازی می باشد که این امر ناگزیر بوده و به دلیل انتقال حرارت مناسب لوله های داخلی کولر گازی را با ضخامت کم انتخاب می کنند تا بتوانند به خوبی انتقال حرارت را به محیط ما داشته باشد به همین خاطر طی مدت زمان کوتاه ممکن است نشتی داشته باشیم.

 

 

 دومین دلیل قرار گرفتن پنل کولر گازی درنزدیکی گازهای اسیدی بوده که این امر باعث می گردد تا لوله های مسی اکسید شده و شروع به نشتی کند.

 شهرهای مختلفی در ایران وجود دارد که به دلیل وجود گازهای اکسید کننده لوله های مسی به سرعت دچار نشتی می گردند برای مثال شهرهای مسجدسلیمان، ایلام، ماهشهر، دهلران، از جمله شهرهای محسوب می گردند که گازهای گوگردی وجود دارد و این گاز تاثیر مخرب بر روی لوله مسی و ایجاد نشتی در آن می گردد.

 در این حالت تنها راه، تعویض پنل کولر گازی و یا جایگزین آن با پنل های مشابه می باشد.

تعویض پنل کولر گازی

 همانطور که توضیح داده شد دلیل اصلی تعویض پنل کولر گازی نشتی در اواپراتور می باشد.  قیمت اصلی یونیت داخلی کولر گازی مربوط به اواپراتور آن بوده که بعد از بروز نشتی و یا اکسید شدن لوله مسی باید تعویض گردد.

 اما با تعویض اواپراتوری که چندین سال کارکرده و دچار چندین نشتی شده مقرون به صرفه است؟

 قطعاً جواب منفی بوده و تعویض اواپراتور به هیچ عنوان توصیه نمی گردد به این دلیل که با تعویض اواپراتور، در صورتی که همان مدل و همان ظرفیت یافت شود احتمال خرابی دیگر قطعات  محتمل بوده و در این حالت قطعاً مناسب است که پنل آکبند جایگزین گردد.

پنل-آکبند-کولر-شاپ

اما مشکلی که در تهیه پنل آکبند وجود دارد عدم یافت شدن تمامی برند ها مثل پنل های کولر گازی ال جی پنل های کولر گازی سامسونگ پنل کولر گازی میتسوبیشی پنل کولر گازی اوجنرال پنل هایی هستند که به صورت آکبند بسیار به سختی پیدا می‌شود و در صورت پیدا شدن قیمت های آنها بسیار بالاست و معمولاً کاربر توانایی هزینه کردن برای خرید پنل آکبند کولر گازی خود را ندارد.

اما راهکار چیست؟

در سالهای اخیر با توجه به نیاز بازار برای خرید پنل های آکبند کولر گازی و همچنین استفاده یونیت خارجی های کولر گازی برای دستگاه های داکت اسپلیت شرکت های مختلفی با جدا کردن یونیت خارجی و یونیت داخلی و فروش آنها به صورت مجزا توانستند نیاز بازار را مرتفع کرده و مشکل کاربرانی که نیاز به پنل کولر گازی داشتند را حل کنند.

اما موضوعی که در این میان مطرح می گردد این است که آیا پنل کولر گازی آکبند پیشنهادی به دستگاه کولر گازی با برندهای متفاوت قابلیت نصب را دارا می باشد یا خیر؟

اگر بخواهیم توضیحات بیشتری در این رابطه بدهیم باید بگوییم که  نصب کردن دو برند متفاوت با دو شرکت سازنده متفاوت و راه اندازی آن در نگاه اول غیر ممکن است اما با تغییراتی که در زمان نصب اعمال می گردد، این فرآیند قابل اجرا بوده و بدون هیچ مشکلی کولر گازی شما کارایی خود را به دست آورده و قابل استفاده می باشد.

برد-خارجی-پنل-تکی-کولر-گازی

به عنوان مثال در صورت آتش گرفتن پنل داخلی کولر گازی اجنرال و از بین رفتن کامل یونیت داخلی شما ناچار به خرید پنل آکبند هستید، در صورتی که بخواهید برای کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال پنل آکبند تهیه کنید، با همان برند اجنرال، در حدود هزینه ای که باید برای این خرید در نظر بگیرید حدوداً ۸ میلیون تومان می باشد در بهترین حالت

اما با در نظر گرفتن پنل های جایگزین مثل برندهای ایوولی، زانتی، جنرال گلد، جنرال مکس، شما میتوانید به راحتی کارایی دستگاه خود را به حالت روز اول درآورده و سرمایش و گرمایش محیط خود را تامین کنید.

از انجایی که ساختار داخلی تمامی برندها و همچنین عملکرد سیکل تبرید کاملاً مشابه می باشد در بین شرکت‌های سازنده تفاوت‌های جزئی در طراحی وجود دارد که این تفاوت ها تغییرات آنچنانی در عملکرد کلیه دستگاه‌های کولر گازی به وجود  نمی آورد و در نهایت بازدهی کلی قابل قبول می باشد.

توضیحاتی در رابطه با پنل های جایگزین کولر گازی

همانطور که اشاره شد پنل های آکبند که جایگزین پنل کولر گازی شما می گردد از بین برنده های پنل آکبند ایوولی پنل آکبند کولر گازی زانتی پنل آکبند کولر گازی جنرال گلد و دیگر برندهای موجود مناسب دستگاه کولر گازی شما میباشد که در ویدیو های پایین می توانید جزئیات هرکدام را با توجه به ساختار و چه گذاری آن ها انتخاب کنید و در نهایت سفارش خود را از طریق واتساپ به شماره 09129320460 برای ما ارسال نمایید تا در کمترین زمان ممکن سفارش ثبت شده شما  به آدرس قید شده ارسال گردد.

پنل کولر گازی LG

در بسیاری از مواقع کاربر به دنبال خرید پنل آکبند کولر گازی lg می باشند اما مشکل اینجاست که دستگاه‌های ال جی با توجه به قیمت بالایی که دارند توانایی خرید و جداسازی پنل از یونیت خارجی مهیا نیست به همین خاطر پنل های جایگزین مثل برند ایوولی، زانتی، جنرال گلد که قابلیت نصب بر روی کولرهای اسپلیت ال جی را داراست پیشنهاد می گردد.

پنل-کولر-گازی-lg

اما نکته ای که در زمان خرید پنل آکبند کولر گازی باید به آن دقت نمود اطمینان پیدا کردن از این که دستگاه شما اینورتر نباشد. زیرا پنل های آکبند موجود در بازار هیچکدام اینورتر نیستند و برای تهیه پنل اینورتر حتماً باید مشابه برند اصلی تهیه شود.

اما چرا پنل های کولر گازی اینورتر بسیار کمیاب هستند؟

 یکی از دلایل اصلی این موضوع عدم وجود قطعات یدکی و یا کمیاب بودن قطعات یدکی کولرهای گازی اینورتر میباشد و همچنین از آنجایی که فرمان کولرهای اینورتر به صورت فرکانسی می باشد جایگزین کردن مدل مشابه امکان پذیر نیست است و حتماً باید مدل یونیت داخلی با مدل یونیت خارجی کاملا  یکسان باشد.

 انواع پنل های کولر گازی موجود در بازار

 پنل کولر گازی ال جی

  پنل کولر گازی اجنرال

پنل کولر گازی گری

 پنل کولر گازی سامسونگ

 پنل کولر گازی مدیا

 پنل کولر گازی تراست

 پنل کولر گازی جنرال

 پنل کولر گازی  میتسوبیشی الکتریک

 پنل کولر گازی ایران رادیاتور

 پنل کولر گازی زانتی

 پنل کولر گازی ایوولی

 پنل کولر گازی جنرال مکس

 همانطور که می دانید تنوع شرکت های سازنده کولر گازی که عمدتاً ساخت چین می باشند بسیار زیاد است در صورتی که نیاز به خرید پنل کولر گازی پیدا کنیم از بین برندهای نام برده شده بهتر است که پنل کولر گازی برند خودتان را انتخاب کنید اما از آنجایی که پیدا کردن برندهای مطرح هزینه بالایی دربردارد.

پنل-کولر-گازی-میتسوبیشی

 بهترین گزینه انتخاب برندهای چینی با کیفیت است برندهایی مثل زانتی ایوولی جنرال مکس جز برند های با کیفیت اما با قیمت مناسب می باشند.

معرفی پنل کولر گازی زانتی

 گولرهای گازی زانتی حدوداً 5 سال است که وارد بازار ایران شده و جز یکی از برند های با کیفیت و با کارایی بالا می باشد اما در عین حال قیمت مناسب این کولر گازی باعث شده تا برخی از سازندگان داخلی از این کولر برای سرمایش و گرمایش محیط داخلی پروژه‌های خود برآیند.

 

 در این میان برخی از شرکت‌های تهویه مطبوع با جداسازی یونیت داخلی و خارجی این فرصت را فراهم آورده تا پنل کولر گازی را به صورت جداگانه به فروش برساند و مشکل مصرف کننده، که تامین پنل کولر گازی خود می باشد را مرتفع کنند.

از آنجایی که فروش پنل به صورت تکی از کشور مبدا چین امکان‌پذیر نمی‌باشد و همچنین نیاز به داکت اسپلیت ، باعث شده تا استفاده از یونیت‌های خارجی کولرهای گازی برای داکت اسپلیت رواج پیدا کند به همین خاطر یونیت‌های داخلی اسپلیت به صورت تنها مونده و قابل فروش می‌باشد.

 لازم به ذکر است که این برند به سفارش ایتالیا در چین تولید شده است و از لحاظ متریال استفاده شده در این کولر گازی قابل قبول می باشد.

 پنل های آکبند کولر گازی زانتی در چه ظرفیت های تولید شده است؟

نمای-پنل-کولر-گازی-زانتی

پنل کولر گازی زانتی در ظرفیت‌های،24000 ،18000 ،12000  30000 و36000 قابل خرید می باشد.

  خرید پنل آکبند متناسب با ظرفیت یونیت خارجی شما انجام می گردد

پنل کولر گازی ایوولی

 همانطور که از اسم این برند می توانید حدس بزنید این کولر سفارش کشور ایتالیا و ساخت چین می باشد.  لازم به ذکر است که این دو برند برندهای زانتی و ایوولی در کارخانه مدیا تولید شده است.

 و از لحاظ کیفیت هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند تنها تفاوت طراحی و ظاهر آنها می باشد.

پنل آکبند کولر گازی جنرال گلد

 یکی دیگر از گزینه های انتخاب شما برای پنل جایگزین کولر گازی خود می‌توانید از پنل آکبند کولر گازی جنرال استفاده کنید. همراه پنل ذکر شده یک عدد کنترل یک عدد سینی نصب همچنین برد یونیت خارجی برای ارتباط با پنل آکبند کولر گازی جنرال گلد قرار داده می شود.

نحوه ثبت سفارش پنل کولر گازی

برای تهیه پنل آکبند کولرگازی می‌توانید از طریق واتساپ با شماره 09129320460 ارتباط گرفته و ثبت سفارش خود را برای خرید پنل آکبند کولر گازی ثبت کنید ما در کمترین زمان ممکن با شما ارتباط گرفته و کالای درخواستی شما را از طریق باربری و یا پست به دست شما می رسانیم.

درصورتی که قصد خرید پنل ایستاده 60000 ایستاده را دارید حتما این مقاله را مطالعه کنید.اینجا کلیک کنید

نحوه ارسال پنل کولر گازی

کولر شاپ این افتخار را دارد که در خدمت شما عزیزان باشد و تمامی پنل های درخواستی شما را به سراسر ایران ارسال نماید. معمولاً  ارسال پنل های کولر گازی از طریق باربری صورت می پذیرد و مدت زمان تقریبی که طول می کشد تا پنل به دست شما برسد حدوداً سه روز کاری می باشد.

 

بخشی از واریزی ها

تصویر برخی از واریزی ها و بارنامه ارسال کالا به شهرستان های مختلف

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

158 پاسخ

 1. پنل ۳۰ هزار بزرگ برای کمپرسور پیستونی نیاز دارم اگر موجوده بفرمایید
  و نحوه خرید بو ارسال به چه صورت است برای ارسال پنل به اهواز

  1. سلام و درود خدمت شما

   بله پنل ۳۰۰۰۰ در برندهای ایوولی زانتی و جنرال خود در حال حاضر موجود میباشد که برند های ذکر شده آکبند بوده و همراه با برد خارجی ارسال می گردد.

   با توجه به پیستونی بودن کمپرسوردستگاه شما حتماً باید از پنل های با طول ۱۲۵ سانت استفاده کنید تا در انتقال سرما و عملکرد دستگاه با مشکلی روبرو نشوید.

   ارسال پنل های کولر گازی از طریق باربری به تمام نقاط ایران انجام می گردد

   1. سلام
    من یک پنل سوپر جنرال ایغوری 32هزار نیاز دارم فکر کنم پنل 30000,اوولی بهش بخوره قیمتش چنده.برای خوزستان رامهرمز

    1. سلام
     من یک پنل سوپر جنرال ایفورس32هزار نیاز دارم فکر کنم پنل 30000,اوولی بهش بخوره قیمتش چنده.برای خوزستان رامهرمز
     09166912004

     1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز

      پنل کولر گازی ایوولی می‌تواند جایگزین دستگاه شما شده و از نظر کاربرد و کارایی همان کیفیت را به شما بدهد
      قیمت پنل در حال حاضر 6.500.000 تومان می باشد

    2. سلام خسته نباشید پنل داخلی برای سوپرا ۳۶ هزار میخوام موتور بزرگ پیستونی هست

     1. سلام و درود خدمت شما نهاد بنده استفاده از پنل جایگزین جنرال شکار که قابلیت نصب بر روی دستگاه شما را داشته و به صورت تک برد راه‌اندازی می‌شود قیمت پنل تک کولر گازی ۳۶۰۰۰

      ۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می باشد

    1. دوست عزیز پنل کولر گازی سام در حال حاضر موجود نیست اما میتوانید از پنل های بدون اینورتر کولر گازی جنرال که جایگزین مناسبی جهت پنل کولر گازی سام میباشد استفاده نمایید و همان کارایی و راندمان و سرمایش و گرمایش را دریافت نمایید قیمت پنل کولر گازی ۳۰۰۰۰ جنرال ۱۳ میلیون تومان میباشد

     1. سلام خسته نباشید
      من یک پنل داخلی 18 هزار دوو نیاز دارم ، مدل قدیمیه، آیا موجودی دارین و یا اینکه با کدوم یک از پنلهای دیگر کولر میشه جایگزین کرد؟ و قیمتشونو لطف کنین بگین

  2. سلام ، به پنل داخلی کولر اسپیلت تراست ۲۵ هزار نیازمندم ، اگر موجود است چند قیمت است ؟ با تشکر.

   1. سلام و درود خدمت شما
    انواع پنل کولر گازی مدیایی موجود می باشد که کولر تراست هم ساخت کارخانه مدیاست و کاملا مشابه پنل های ایوولی و زانتیی می باشد.
    از نظر عملکرد بایکدیگر مشابه می باشد و کاملا همخوانی دارد.

  3. سلام
   پنل کولر میتسوبیشی ۱۸ هزار موجود هست ؟
   اگه موجوده قیمت بفرمایید و نحوه ارسال به دزفول
   ممنونم

   1. سلام دوست عزیز از آنجایی که پنل های کولر گازی میتسوبیشی ساخت کشور تایلند بوده و قطعات یدکی آنها وارد کشور نمی شود شاید بتوانید پنل میتسوبیشی دست دوم را پیدا کنید اما پنل آکبند میتسوبیشی موجود نمی باشد در صورت نیاز به خرید پنل کولر گازی تکی بصورت آکبند می تواند از برند های جنرال گلد ایوولی و زانتی استفاده نمایید

 2. سلام پنل کولر گازی اوجنرال ۲۴ هزار میخواستم لطفا بفرمایید که بهترین پنل که به کولر من میخوره چه مارکی هست وقیمتش چنده

  1. سلام و درود خدمت شما

   پنل جایگزین برای دستگاه شما ، پنل کولر گازی ایوولی زانتی و جنرال می باشد که بهترین گزینه برای جایگزینی و برطرف شدن مشکل دستگاه شما است

   1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز در حال حاضر قیمت پنل کولر گازی گری ۲۴۰۰۰

    ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌باشد

 3. سلام ، پنل داخلی مدل زانتی۳۶ هزار برای جایگزینی مدل اجنرال تهیه کردم ، ایا بجز تعویض برد مدار فرمان کار دیگری هم لازمه بعد از نصب پنل زانتی انجام بشه ؟ قبل از پاسخ از راهنماییتون متشکرم..

  1. سلام و درود خدمت شما

   پنلهای کولر گازی زانتی دارای دو برد می باشد

   برد داخلی و برد خارجی

   ارتباط بین یونیت داخل و یونیت خارج از طریق کابل ارتباطی که به صورت دیتا می باشد و قرار شده و تمامی فرمان های خاموش شدن روشن شدن و همچنین فرمان دادن به شیر برقی چهار طرفه از طریق ارتباط برد یونیت داخلی و خارجی انجام می گردد

   با ارتباط دادن این دو برد به یکدیگر نیاز به انجام کار خاص دیگری نیست

  2. سلام پنل داخلی کولرمون 36 هزاره، آیا میشه از پنل 30 هزار استفاده کرد؟ موتور ما پیستونیه و کنداسیون دو فن هستش

   1. سلام و درود خدمت شما با توجه به اینکه کمپرسور دستگاه شما از نمونه پیستونی می‌باشد بهتر است که پنلی که تهیه می‌کنید ظرفیت ۳۶۰۰۰ و طول پنل حداقل ۱۲۵ سانت باشد که عملکرد دستگاه شما به حالت بهینه‌ترین و سرمایش بهتری را تجربه کنید.
    همچنین کندانسور دستگاه شما با توجه به اینکه دو فن می‌باشد حتماً باید از پنل ۳۶۰۰۰ استفاده نمایید

 4. سلام
  کولرگازی گری دارم صدای پرتاب بادزیادهست بااینکه پرتاب راروی پایین ترین حالت قرارداردبازصدازیادمی باشد
  لطفاراهنمایی بفرماییدچکاربایدکرد

  1. سلام و درود خدمت شما

   در صورتی که صدای ناهنجار است پنل کولر گازی شما خارج می شود احتمال عدم بالانس بلوور کولر گازی وجود دارد حتماً برای بررسی دقیق با سرویس کار مربوطه ارتباط برقرار کنید

 5. سلام پنل داخلی یا رادیاتور کولر اسپیلیت پاناسونیک ۲۴هزار میخواستم موجود هست قیمت چنده ممنون

  1. سلام و درود خدمت شما

   متاسفانه پنل آکبند کولر گازی پاناسونیک موجود نیست بعضا که نیاز به این پنل دارند پنل جایگزین می دهیم.
   یونیت داخلی که قابلیت نصب بر روی کولر های گازی پاناسونیک را داره و همان راندمان را به شما خواهد داد

   1. سلام و درود خدمت شما پنل کولر گازی ۱۸ هزار پاناسونیک در حال حاضر در بازار موجود نمی باشد اما در صورتی که کولر گازی شما بدون اینورتر باشد می توانید از پنل های جایگزین مثل جنرال گلد ایوولی یا زانتی برای اتصال به یونیت خارجی پاناسونیک استفاده نمایید لازم به ذکر است که پنل های تک در انواع ظرفیت موجود میباشد و همچنین از نظر راندمان و عملکرد کاملا مشابه پنل درخواستی شما خواهد بود.
    در صورت نیاز به موتور فن پاناسونیک تصویر و اندازه موتور فن درخواستی خود را برای ما از طریق واتساپ یا روبیکا ارسال نمایید

 6. سلام اسپلیت من گری g4matic گری هستش بامبرد۴۱۰ ایاشماپنل اصلی این کولرراداریدباتشکر

  1. سلام درود خدمت شما

   پنل کولر گازی گری مدل ذکر شده موجود است و قیمت حدودی آن ۷ میلیون تومان است

 7. سلام و ادب گنل 30 فوجی اینورتر نیاز دارم موجود دارید یا چیزی دارید که بشه معادل سازی کرد

  1. سلام و درود خدمت شما

   پنل کولر گازی گری مدل q2matic موجود است که همراه با کنترل و برد خارجی می باشد

   1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز متاسفانه رادیات پنل کولر گازی گری موجود نمی باشد در صورتی که رادیات کولر گازی گری را پیدا نکردید می توانید از پنل های جایگزین مثل برند جنرال گلد و زانتی استفاده نمایید پنل آکبند به صورت کامل همراه با کنترل و سیمی نصب دیوار که در واقع یونیت داخلی دستگاه شما کاملاً نو شده و میتوانید حس خرید یک دستگاه آکبند را داشته باشیم توصیه می‌شود قیمت پنل آکبند ظرفیت ۲۴۰۰۰ قیمت ۹ میلیون تومان و ظرفیت ۳۰ هزارقیمت ۱۳ میلیون تومان میباشد.

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز

   متاسفانه در حال حاضر پنل درخواستی شما موجود نمی باشد و می توانیم پنل جایگزین مثل برندهای جنرال که جایگزینی مناسب جهت کولر های گازی سامسونگ و ال جی می باشد به شما پیشنهاد دهیم که همان کارایی را برای شما خواهد داشت.

   قیمت حدودی پنل کولر گازی ۲۴۰۰۰، ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می باشد

 8. سلام نیاز به قاب پنل وستنکهاوس مدل 27000دارم قاب پنلم سوخته میخوام عوض کنم کولر کار میکنه ولی زیبای خونه رو خراب کرده
  09149018454 سیادتی

  1. سلام خدمت شما دوست عزیز

   متاسفانه قاب پنل درخواستی شما موجود نیست و میتوانید پنل جایگزین خدمت شما تقدیم کنیم

 9. سلام علیکم خسته نباشید

  من به یک پنل ۱۲ هزار ایوولی

  و ۲ عدد پنل ۲۴ هزار ایوولی تاتینیوم نیاز داشتم

  میخواستم بدون قیمتشون ب چه شکل است و آکبند هستن

  1. سلام خدمت شما

   پنل ۱۲ هزارایوولی موجود بوده و همچنین پنل 24 هزارایوولی مدل گلدان موجود میباشد

   قیمت پنل ۱۲۰۰۰ ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و قیمت پنل ۲۴ هزار ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می باشد

 10. سلام کولر گازی توشیبا آیا پنل کولر دیگه ای میشه برای استفاده جایگزین کرد ممنون میشم

  1. سلام درود خدمت شما دوست عزیز

   اگر دستگاه شما بدون اینورتر یا همان کم مصرف نباشد میتوانند از پنل جایگزین استفاده کنید

  2. سلام ایا میشه روی پنل ۱۸هزاربیرونی پنل ۲۴هزار داخلی نصب کرد چون هردوتا شو دارم البته من بجای ۲۴هزار خریدم ولی نصب نکردم بعد از یک سال متوجه شدم پنل بیرونی ۱۹هزارهست پنل داخلی ۲۴هزار هست مارک فوجی

   1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز این اتفاق برای بسیاری از عزیزان متاسفانه رخ داده است در صورتی که کمپرسور کولر گازی شما به‌صورت پیستونی باشد می توانید از پنل ۲۴۰۰۰ برای دستگاه خود استفاده نمایید همچنین برخی از کمپانی های ساخت کولر گازی پنل های ظرفیت ۲۴ کوچک دارند مثل جنرال گلد در صورتی که کمپرسور دستگاه شما به صورت روتاری باشد می توانید از پنل ۲۴۰۰۰ گلد جهت سرمایش و گرمایش دستگاه خود استفاده نمایید

  1. سلام و درود خدمت شما

   پنل کولر گازی ۳۰۰۰۰ برندهای ایوولی زانتی و جنرال گلد موجود می باشد

  1. سلام و درود خدمت شما

   پنل کولر گازی مدیا موجود نبوده اما پنل جایگزین مثل برندهای ایوولی و زانتی در ظرفیت ۳۶۰۰۰ بیتیو موجود بوده که قابلیت نصب بر روی کولر گازی ۳۶۰۰۰ مدیا را دارد و دقیقاً همان راندمان و کارایی را به شما خواهد داد

 11. سلام
  من نیاز به پنل کولر 36 هزار دارم مارک گری آیا موجود هست لطفا قیمتش
  لازم به ذکر است که رادیات پنل کولر سوخته آیا موجود هست و قیمتش لطفا

  1. سلام و درود خدمت شما
   متاسفانه پنل گری 36 موجود نیست
   اما پنل جایگزین برند های ایوولی و زانتی موجود است که قابلیت نصب بر روی گری را دارند

  1. سلام و درود پنل تک مربوط به شرکت مدیا موجود است لطفا با شماره واتساپ 09129320460 ارتباط بگیرید.

 12. سلام 2جهته بودن باد و 4 جهته بودن در پنل جنرال مکس 24000 چقدر تفاوت قیمت دارد ممنون میشم جواب بدین

  1. سلام کولر سوپر جنرال ۲۴ هزار مدل فورس دارم میخواستم ببینم پنل داخلی که خرابه دارین ازش اگه دارین قیمت چند؟ اگه ندارین برای جایگذین پنل داخلی چی پیشنهاد میدین با تشکر

   1. سلام و درود خدمت شما پنل درخواستی شما متاسفانه موجود نیست و پنل جایگزین برند یونیوا زن تی بودی موجود است که همه نمونه های سیو شده قابلیت نصب شدن بر روی دستگاه شما را دارند

 13. سلام پنل ۳۶ گری یا سامسونگ یا ال جی برای موتور پیستونی موجود هست مرسی از شما

  1. سلام و درود خدمت شما
   در حال حاضر پنیر ۳۶ هزار برند جنرال گلد موجود است که قابلیت نصب بر روی انواع کولر های گازی با برندهای مختلف را دارا می باشد پنل کولر گازی جنرال گلد پنل بزرگ بوده که طول آن حدود ۱۲۵ سانت می باشد.
   و همچنین مناسب برای کولرهای گازی با کمپرسور پیستونی میباشد.

 14. سلام
  و خدا قوت
  آیا پنل آکبند داخلی کولر گازی اجنرال ۳۰۰۰۰، از مدل های قدیمی که فقط چهار عدد چراغ دارند، موجود دارید؟
  قیمت آن چقدر است؟

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز

   متاسفانه پنل های تک قدیمی مثل برندهای اجنرال ال جی سامسونگ بسیار کمیاب بوده و برای حل مشکل راه اندازی دستگاه با پنل های جایگزین مثل پرنده‌ای جنرال ایبولی زانتی را پیشنهاد می دهیم که با دستگاههای بدون اینورتر کاملاً همخوانی داشته و به راحتی می توانید همان بازدهی را داشته باشیم.

 15. سلام ودرود
  سلام ودرود
  قاب کولر گازی من ۲۴۰۰۰ جنرال طرح لبخندی گاز R22 مدل GNR … در اثر گرما ذوب شده است پنل کار می کند چطوری می توانم قاب پیدا کنم ایا شما قاب را عوض می کنید
  لطفا راهنمایی کنید چکار می توانم بکنم
  ممنونم

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز

   قاب پنل کولر گازی جنرال طرح لبخند متاسفانه موجود نمی باشد و دلیل آن طراحی قدیمی این برند می باشد.

   در صورتی که بخواهید تغییرات ایجاد کنید می توانید از پنل های آکبند جایگزین استفاده کنید

   1. سلام. پنل آکبند سامسونگ برای کولر اسپلیت ۳۶۰۰۰ تراست میخوام. اگه دارید با شما تماس بگیرم و نحوه پرداخت وجه و ارسال پنل برام بگید لطفاً

  1. بهترین پنل تک برای کولر ۳۶ هزار tcl استفاده از پنل های زانتی ظرفیت ۳۶۰۰۰ می باشد که همراه با برد بیرون برای شما ارسال خواهد شد.

  1. سلام و درود خدمت شما

   انواع پرده های کولر گازی مربوط به یونیت خارجی موجود می باشد چپگرد و راستگرد همچنین سه تا شش پر

   1. با سلام
    پنل کولر گازی دوو ۱۸۰۰۰ من نشتی داره گاز R22 میخوره پیستونی هم هست
    آیا پنل جایگزین دارین ؟

    1. سلام و درود خدمت شما

     پنل کولر گازی ۱۸۰۰۰ برند جنرال موجود می باشد که قابلیت نصب و اتصال به یونیت خارجی دستگاه شما را دارد برای ثبت سفارش از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید.

     09129320460

 16. سلام کولر گری ۳۶ هزار .پنل کولر موجود است با گاز مبرد r22 موتور پیستونی.۲برد

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز

   پنل کولر گازی ۳۶۰۰۰ برند زانتی موجود است که قابلیت نصب بر روی دستگاه های گری اجنرال سامسونگ میتسوبیشی را دارد طول پنلهای زانتی حدود ۱۲۵ بوده و قابلیت اتصال به تمامی دستگاه های بدون اینورتر را دارد.

   در حال حاضر پنل کولر گازی ۳۶۰۰۰ برند گری موجود نمی باشد.

  1. در صورتی که دستگاه شما بدون اینورتر باشه میتونید از پنل های مختلف با برندهای متفاوت استفاده کنید

 17. بنده یه کنداسور اوجنرال ۲۴ هزار دارم میتونم پنل۱۸هزار با برند مختلف بزارم روش یا باید همون ۲۴ باشه؟

 18. سلام پنل اسپیلیت کولیران ۲۴۰۰۰ دارم ۱هفته استفاده کردم و یه خدانشناس موتورشو اتیش زده بود.الان میخوام پنلشو بفروشم خرید دارید

  1. سلام وقت بخیر در حال حاضر خرید پنل های دست دوم رو نداریم بهترین گزینه گذاشتن در سایت دیوار هست

 19. سلام خسته نباشید آیا پنل 32هزار جنرال میشه به کمپرسور 25هزلر سامسونگ نصب کرد کشش شو داره

   1. پیامهای ۲۵۰۰۰ سامسونگ به دلیل کمبود در بازار قیمت بالایی دارند و مقرون به صرفه نیز جهت دستگاههای کارکرده استفاده شود قیمت حدودی پنل ۲۵ هزار سامسونگ ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می باشد

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز از اونجایی که پنل های کولر گازی جنرال به نسبت پنل کولر گازی سامسونگ ضعیف تر می باشد به همین خاطر توانایی اتصال به یکدیگر را دارند و همچنین از نظر عملکرد افت راندمان نخواهید داشت.

   به همین خاطر به راحتی می توانید پنل کولر گازی ۳۰۰۰۰ جنرال را جایگزین ه پنل ۲۴۰۰۰ سامسونگ کنید

 20. سلام وقت بخیر پنل کولر گازی ۲۴ هزار برای دستگاه اجنرال نیاز داشتم ولی حتماً می خوام که پنل کولر گازی صورت تک برد خریداری کنم چه برندی رو در حال حاضر موجود دارید و می توانید پیشنهاد بدید برای قزوین میخواستم بفرستید.

  1. پنل های کولر گازی دو مدل دارند پنل تک برد و پنل‌های دو برد در حال حاضر پنل تک برد برند یونی با ظرفیت ۲۴۰۰۰ موجود می باشد که برای خرید می توانید از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید قیمت پنل تک نمونه تک برد ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و برند زانتی که به صورت دو برد می باشد ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می باشد

  1. در حال حاضر پنل ۲۴ هزار جنرال گلد به تعداد زیاد موجود میباشد قیمت پنل ۲۴ هزار جنرال گلد ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در این تاریخ فروخته میشود

 21. ممنون از توضیحات خوب شما در رابطه با پنل های تک کولر گازی آیا میتونم از پنل یونیوا برای کولر اجنرال استفاده کنم؟

  1. ممنون از توجه شما به به توضیحاتی که داده شد

   در صورتی که دستگاه شما بدون اینورتر باشد می توانید از پنل های تک برند های مختلف از جمله پنل تک یونیوا تک برد پنل تک جنرال گلد دو برد پنل تک زانتی دوم استفاده نمایید و همان بازدهی که قبلاً در دستگاه خود داشتید تجربه کنید

 22. سلام من قاب پنل داخل کولر جنرال دیجیتال R22 24000 btu رو میخوام
  شما دارین یا از کجا تهیه کنم؟

 23. سلام برای کولر پاناسونیک ۳۶۰۰۰ نیازبه پانل داخلی دارم آیا موجو د دارین؟ و آیا پانل گری قابل استفاده هست و قیمتش چقدره؟
  آیا کنترل همراهش هست؟

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز انواع پنل های کولر گازی در ظرفیت های مختلف از ۱۲ هزار تا ۳۶ هزار موجود میباشد پنل کولر گازی ۳۶۰۰۰ پاناسونیک به دلیل عدم وجود کولر پاناسونیک و توقف واردات کولرهای پاناسونیک در حال حاضر موجود نمی باشد اما پنل جایگزین مثل پرنده ای بودی و از آن تی در فروشگاه موجود است و از نظر کارکرد و راندمان با پنل پاناسونیک کاملاً سازگار است.
   پنل کولر گازی گری ۳۶ هزار هم قابلیت نصب بر روی پاناسونیک را دارد همراه پنل های کولر گازی کنترل و سینی وجود دارد.
   قیمت پنل کولر گازی ۳۶۰۰۰ گری در حال حاضر ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و ۳۶ هزار ایوولی ۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است

    1. سلام خدمت شما در حال حاضر پنل ۱۲ هزار برنده ایوولی با ظاهر زیبا و کنترل همچنین سینی نصب دیوار موجود میباشد از لحاظ کارکرد و عملکرد کاملاً مشابه پنل قبلی شما خواهد بود و همان راندمان را دریافت خواهید کرد.

     برای خرید پنل کولر گازی از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید.

  1. سلام و درود خدمت شما انواع قاب پنل کولر گازی موجودمیباشد قاب پنل کولر ۳۰۰۰۰ ایوولی مدل گلدن طول پنل ۱۲۵ سانتی موجود در فروشگاه می باشد برای خرید و اطلاع از قیمت دقیق با ما در ارتباط باشید قیمت حدودی قاب پنل ۳۰ هزار ایوولی ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می باشد.

 24. سلام دستگاه من الجی ۲۷۰۰۰ هست سرد و گرم بدون اینورتر گاز r22 یه پنل میخام که پرتاب باد عالی داشته باشه چی پیشنهاد میدین لطفا ابعاد خود پنل رو بفرمایید نه با کارتن سپاسگزارم

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز با توجه به ظرفیت دستگاه شما می توانید از پنل کولر گازی ۳۰۰۰۰ استفاده کنید که قابلیت اتصال به دستگاه شما را داراست همچنین برای پنیرهای آکبند گاز دستگاه فرقی نمیکند هم می توانید از گاز ۴۱۰ استفاده کنید هم گاز ۲۲ های جدید عموماً گاز ۴۱۰ قیمت پنل 30000 متناسب با دستگاه شما هشت میلیون و نهصد هزار تومان میباشد.

 25. سلام برادر
  من یک پنل داخلی 30000 جنرال طرح لبخند می‌خوام اگه موجوده قیمت لطف کنید برای آبادان

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز پنل کولر ۳۰۰۰۰ جنرال طرح لبخند برای دستگاه شما موجود است پنل آکبند همراه با کنترل و سیمی نصب روی دیوار قیمت رو تقدیمتون کنیم هشت میلیون و نهصد هزار تومان

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز پنل کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال به صورت تک برد قیمت روز ۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان می باشد

   زمان ارسال بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت از طریق باربری انجام شده و هزینه خرید پنل باید به صورت حواله پرداخت شده تا تحویل باربری و ارسال صورت پذیرد.

   هزینه باربری جهت ارسال پنل کولر گازی حدوداً ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان می باشد

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز در حال حاضر پنل دست دوم کولر گازی موجود نمی باشد و با پنل های آکبند با قیمت مناسب برندهای جنرال زانتی ایوولی یونیوا موجود می باشد.

  1. سلام خدمت شما انواع کولر گازی ظرفیت مختلف موجود است پنل‌های ظرفیت ۳۰۰۰۰ قیمت آن ۱۵ و ۹۰۰ میباشد برای سفارش میتوانید از طریق واتساپ یا روبیکا با ما در ارتباط باشید

 26. پنل كولر هايسنس ٣٠٠٠٠ و مديا ١٢٠٠٠ ميخواستم اگر موجود است قيمت را هم بفرماييد ممنون

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز انواع پنل های کولر گازی در ظرفیت های مختلف موجود میباشد پنل کولر گازی ۳۰ هزار هایسنس همراه با کنترل و سینی نصب روی دیوار قیمت ۱۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان موجود است و همچنین پنل ۱۲ هزار برند ایوولی که جایگزین مناسبی جهت پنل های بدون اینورتر برند مدیا می‌تواند خدمت شما ارائه دهیم قیمت آن ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است

   البته پنل ۱۲ هزار برند جنرال هم موجود است که قیمت آن ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می باشد.

   در صورتی که قصد خرید پنل های پیشنهادی را دارید می توانید از طریق واتساپ یا روبیکا با ما در ارتباط بوده و ثبت سفارش خود را از طریق این دو پیام رسان برای ما ثبت نمایید . نحوه ارسال کالا را بعد از تسویه امکان پذیر می باشد

  1. سلام و درود خدمت شما انواع پنل های کولر گازی ظرفیت مختلف موجود است پنل کولر گازی گری ظرفیت ۳۶۰۰۰ در حال حاضر ۲۹ میلیون تومان میباشد

  1. سلام درود خدمت شما انواع ظرفیت های پنل کولر گازی هایسنس موجود میباشد پنل آکبند همراه با کنترل ظرفیت ۲۴۰۰۰ مناسب کمپرسورهای پیستونی قیمت آن ۱۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می باشد.

   در صورتی که بخواهید هزینه کمتری برای خرید پنل کولر گازی ۲۴۰۰۰ اختصاص دهید می توانید از پنل های جایگزین مثل برند ایوولی زانتی و جنرال گلد استفاده نمایید ظرفیت پنل های کولر گازی جنرال گلد ۹ میلیون تومان و اولین ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان میباشد قابلیت نصب بر روی تمامی دستگاه های بدون اینورتر را دارند

  1. قیمت پنل های کولر گازی از ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا ۲۰ میلیون تومان موجود میباشد

 27. سلام راجع به خود کولرگازی جنرال گلد چجوری کولری هست آیا ارزش خرید داره از نظر کیفیت ساخت منظورم هست چون نسبت به بقیه برند ها مثل یونیوا و ایوولی قیمت مناسبتری داره ممنون میشم جواب بدید

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز در حال حاضر کولرهای گازی خوش قیمت که در بازار ایران موجود میباشد کولرهای گازی جنرال مکس جنرال کول ایوولی و زانتی برند گری و اجنرال و میتسوبیشی میباشد این برند هایی که مطرح شد به ترتیب از نظر کیفیت و قیمت دسته بندی می شود اما در حال حاضر یکی از برندهایی که ارزش خرید بالایی دارد برند زانتی و اولی میباشد در صورتی که بخواهید کمتر هزینه کنید می توانید از برند جنرال گلد که یکی از تولیدات کارخانه مدیا چین می باشد هم بهره ببرید.

 28. سلام پنل کولر ۱۲۰۰۰ هزار Amatic گری موجود دارید سرمایش و گرمایش اینورتر قیمت لطف میفرمایید

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز از اونجایی که قاب های پنل کولر گازی اجنرال به صورت اصلی و غیر اصلی در بازار فروخته می شود لطفاً نمونه تصویر قاب درخواستی کولر خود را برای ما از طریق روبیکا یا واتساپ ارسال نمایید تا با توجه به سفارش شما موجودی انبار چک شده و قیمت آن خدمت شما ارسال شود.

 29. سلام.قیمت پنل داخلی کولر جنرال طرح لبخند ۳۰هزار چقد میباشد؟؟

  1. سلام دوست عزیز در حال حاضر پنل کولر گازی جنرال طرح لبخند ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می باشد

 30. سلام روز خوش بنده پنل جایگزین برای کولر اسپیلت ال جی تایتان بیگ ۲ ، موتور پیستونی ۳۴ هزار نیاز دارم

  1. سلام و درود خدمت شما پنل‌های ال جی با توجه به قیمت بالا صرفه اقتصادی ندارند به همین خاطر باید از پنل‌های جایگزین مثل برند ایوولی که جایگزینی مناسب جهت نصب بر روی کولرهای ال جی می‌باشد استفاده نمایید.
   قیمت پنل ایوولی ۳۶۰۰۰ در حال حاضر ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌باشد.

 31. سلام روز خوش
  بنده یک پنل ۳۶ هزار دو زمانه میخوام برای کولر گازی ال جی تایتان بیگ II

  در صورتی که هر برندی موجود دارید قیمت لطفاً

 32. سلام وقت بخیر پنل ۳۰ هزار ایولی میتواند جایگزین ۳۰ هزار وستپوینت باشد و قیمت پنل چقد می‌باشد سپاس

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز شما می‌توانید از پنل ۳۰۰۰۰ ایوولی به جای پنل ۳۰۰ استفاده نمایید که همان راندمان و کارایی را برای شما خواهد داشت

  1. در حال حاضر پنل کولر گازی دست دوم به اتمام رسیده ولی قیمت حدودی ان 5 میلیون تومان می باشد.
   قیمت پنل اکبند 24 هزار حدودا 8.500.000 تومان است

  1. سلام و درود خدمت شما پنل ۲۴۰۰۰ اجنرال اصلی موجود می‌باشد قیمت آن ۱۲ میلیون تومان است

  2. سلام.وقت بخیر
   قیمت پنل داخلی اسپیلت ۲۴۰۰۰ سامسونگ موتور پیستونی را بفرمایید.ممنون از لطف شما

   1. سلام و درود خدمت شما نمونه فابریکی موجود پنل آکبند ۲۴۰۰۰ سامسونگ فقط سرمایش مخصوص کمپرسورهای پیستونی قیمت آن ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

 33. نیاز به پنل کولر گازی دارم اما سایز لوله‌هاش برام خیلی مهمه پنل ۱۲۰۰۰ کولر گازی جنرال نیاز دارم که سایز لوله‌هاش ۳/۸ اینچ و یک چهارم اینچ باشه ممنون میشم اگر موجود دارید قیمت این نمونه پنل کولر گازی ۱۲۰۰۰ رو مشخص کنید.

  1. سلام خدمت شما دوست عزیز پنل کولر گازی ۱۲۰۰۰ مربوط به کولرهای گازی پنل کوچیک هست که در حال حاضر یک دستگاه موجوده این نمونه از پنل‌ها برای کندانس‌های کوچک استفاده میشه
   قیمت این نمونه از پنل‌های کولر گازی در حال حاضر ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

  1. سلام خدمت شما دوست عزیز در حال حاضر پنل ۱۲۰۰۰ موجوده که قیمت اون ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است یه نمونه دیگه موجودی که اونم در میاد ۶ و ۹۰۰

 34. پنل ایوولی ۱۲۰۰۰ نیاز داشتم نمونه قدیمی خط طلایی ممنون میشم اگر پنل ۱۲۰۰۰ ایوولی خط طلایی داری قیمت و موجودی رو بهم اطلاع بدید.
  اگر قیمت پنل ۱۲۰۰۰ ایوولیه خوب بدید روی تعداد می‌خوام

  1. سلام خدمت شما دوست عزیز انواع پنل‌های کولر گازی ایوولی موجوده برای خرید عمده پنل تک کولر گازی می‌تونید از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.

 35. سلام..پنل داخلی کولر سامسونگ ۲۴۰۰۰ موجود دارید؟
  اگر موجود نیست جایگزین آن چه برنده و قیمت چقدر است…متشکرم

  1. سلام وقت شما بخیر در حال حاضر پنل ۱۹۰۰۰ سامسونگ رو موجود داریم که به صورت آکبند و فابریکی و از نظر ابعاد و اندازه دقیقاً هم اندازه ۲۴۰۰۰ است برای خرید پنل �۰۰۰ سامسونگ می‌تونید با ما در ارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ورود به کولر شاپ

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

کاربر جدید هستید؟ ثبت‌نام در کولر شاپ