قیمت موتور فن کولر گازی سامسونگ

در صورتی که قصد دارید قیمت موتور فن کولر گازی سامسونگ را به صورت دقیق و کامل مطلع شوید این مقاله را تا انتها با ما همراه باشید.

در این مقاله لیست قیمت موتور فن های کولر گازی سامسونگ را به طور کامل در اختیار شما قرار داده و برای خرید انواع موتور فن کولر گازی سامسونگ همراه شما خواهیم بود.

علت سوختن موتور فن کولر گازی سامسونگ

بیش از اینکه صحبت خودمان را با لیست قیمت و قیمت انواع موتور فن کولر گازی سامسونگ شروع کنیم باید بدانیم که دلیل سوختن و از کار افتادن موتور فن های سامسونگ دقیقاً چه چیزی است چرا بعد از گذشت مدت کوتاهی احتمال سوختن و از کار افتادن موتور فن در کولرهای گازی سامسونگ دیده می شود .

موتور-فن-شرکتی-سامسونگ

اصلی ترین و مشخص ترین مشکل در از کار افتادن موتور فن های کولر گازی سامسونگ نوسان های برق به صورت متعدد می باشد متاسفانه با توجه به مشکلات برقی کشور همچنین نوسانات متعدد در نقاط مختلف کشور شاهد بروز اشکال در انواع موتور فن کولر گازی هستیم با توجه به حساسیت عملکرد موتور فن های کولر گازی سامسونگ کوچکترین نوسان برق باعث سوختن سیم پیچ شده عملکرد موتور فن را از کار می‌اندازد اما راهکار دریان برای حل این مشکل چیست؟ آیا راهکاری وجود دارد که از این مشکل جلوگیری کند؟

مهمترین اقدامی که بعد از نصب کولرهای گازی انجام می گردد قرار دادن محافظ برق،سر راه ورودی کولر گازی می باشد در بسیاری از از موارد که موتور فن کولر گازی دچار سوختگی می گردد عدم وجود محافظ استاندارد و بی توجهی به اهمیت این موضوع باعث شده تا موتور فن کولر دچار آسیب شود.

موتور-فن-سامسونگ-12000

لیست قیمت موتور فن داخلی کولر گازی سامسونگ

یکی از مهم ترین موارد در زمان خرید موتور فن های کولر گازی سامسونگ قیمت نهایی آن ها می باشد از این رو قصد داریم لیست  قیمت انواع موتور فن کولر گازی سامسونگ را در اختیار شما قرار بدهیم.

در این لیست، قیمت موتور فن کولر گازی سامسونگ بدون موتور فن اینورتر و با اینورتر برای شما قیمت گذاری خواهد شد.

لیست قیمت موتور فن خارجی کولر گازی سامسونگ بدون اینورتر

قیمت موتور فن کولر گازی سامسونگ ظرفیت ۹۰۰۰ ۸۵۰ هزار تومان میباشد.

قیمت موتور فن کولر گازی سامسونگ ظرفیت ۱۲۰۰۰ یک میلیون و صد هزار تومان می باشد.

قیمت موتور فن کولر گازی سامسونگ ظرفیت ۱۸۰۰۰ یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت موتور فن کولر گازی سامسونگ ظرفیت ۲۴۰۰۰ یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان می باشد.

قیمت موتور فن کولر گازی سامسونگ ظرفیت سی هزار یک میلیون و ۵۵۰ هزار تومان میباشد.

قیمت موتور فن کولر گازی سامسونگ ظرفیت ۳۶ هزار یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت موتور فن کولر گازی سامسونگ ظرفیت ۴۸۰۰۰ ایستاده سه میلیون و ۹۰۰ هزار تومان میباشد.

لیست قیمت موتور فن خارجی کولر گازی سامسونگ اینورتر دار

قیمت موتور فن اینورتر کولر گازی سامسونگ ظرفیت ۹۰۰۰ یک میلیون و پانصد هزار تومان می باشد.

قیمت موتور فن اینورتر کولر گازی سامسونگ ظرفیت ۱۲۰۰۰ یک میلیون ۹۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت موتور فن اینورتر کولر گازی سامسونگ ظرفیت ۱۸۰۰۰ دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت موتور فن اینورتر کولر گازی سامسونگ ظرفیت ۲۴۰۰۰ دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت موتور فن اینورتر کولر گازی سامسونگ ظرفیت ۳۰۰۰۰ سه میلیون و صد هزار تومان می باشد.

قیمت موتور فن اینورتر کولر گازی سامسونگ ظرفیت ۳۶۰۰۰ سه میلیون و ششصد هزار تومان می باشد.

قیمت هایی که بیان شد مربوط به موتور فن یونیت داخلی سامسونگ بدون اینورتر و با اینورتر بود. این قیمت‌ها مربوط به سال ۱۴۰۱ می باشد.

کیفیت انواع موتور فن کولر گازی Samsung

به طور معمول ۸۰ درصد موتور فن های یونیت داخلی مربوط به کولر گازی Samsung به صورت سرامیکی بوده و به هیچ عنوان قابل تعمیر نیست تنها قطعه ای که قابل تعویض می باشد بلبرینگ موتور فن کولر گازی سامسونگ می باشد که آن هم در برخی از موتور فن ها امکان پذیر می باشد.

پس این موضوع را کاملاً اطلاع داشته باشید که موتور فن های سرامیکی به هیچ عنوان قابل تعمیر نبوده و امکان تغییر سیم پیچ را ندارند به این دلیل که در موتورهای سرامیکی از سیم پیچ استفاده نشده بلکه از یک میدان مغناطیسی که با آهنربا های مخصوص ایجاد میدان مغناطیسی کارکرد دارند این سیستم طراحی شده است و باعث به حرکت درآمدن روتور شده و انتقال نیرو به موتور به بلوور انجام می گردد.

موتور فن های سامسونگ از نظر کیفیت ساخت ساخت کشور کره بوده و طول عمر بالایی دارند در مواردی که دچار آسیب بر اثر ضربه شده و یا نوسان برق به دلیل عدم وجود محافظ شاهد باشیم عملکرد موتور فن های سامسونگ ۲۴ اختراع شده و به مشکل خواهند خورد در این حالت تنها راه تعویض موتور فن سامسونگ بوده و راهی جز تعویض وجود ندارد.

موتور-فن-اصلی-سامسونگ

 

در برخی از مدل های کولر گازی سامسونگ از یک موتور فن در چندین ظرفیت استفاده می شود که این موضوع با توجه به سال ساخت کولر گازی و همچنین مدل دستگاه های کولر گازی سامسونگ تغییر می کند به عنوان مثال در کولرهای گازی سامسونگ اینورتر از موتور فن داخلی جهت ظرفیت های نه هزار دوازده هزار و ۱۸ هزار به طور مشترک استفاده می گردد.

البته این مورد بیشتر در موتور فن های اینورتر دیده می شود زیرا موتور فن های اینورتر سامسونگ قابلیت تنظیم دور با توجه به عملکرد برد الکترونیکی آنها قابل انجام است به طوری که با توجه به دمای تنظیمی توسط کاربر و همچنین سرمایش و گرمایش مورد نیاز محیط دور موتور فن به صورت اتوماتیک تغییر کرده و از حالت کند حالت متوسط و یا تند به صورت خودکار تنظیم می گردد این موضوع باعث می گردد تا عملکرد بهتری را در موتور فن های کولر گازی سامسونگ به صورت اینورتر را شاهد باشیم اما موضوع بسیار مهم قیمت بالای موتور فن های اینورتر می باشد که در صورت خرابی قطعاً هزینه بسیار زیادی را بردوش خریدار خواهند گذاشت از حتماً به نکات ایمنی در زمان استفاده و همچنین استفاده از تکنسین های حرفه ای جهت تعمیر و نگهداری کولر های گازی ال جی استفاده نمایید.

خرید موتور فن کولر گازی سامسونگ

برای خرید انواع موتور فن کولر گازی سامسونگ با اینورتر و بدون اینورتر میتوانید با ما در ارتباط باشید در کمترین زمان ممکن از موجودی و قیمت مطلع گردید و ثبت سفارش خود را از طریق واتساپ به شماره ۰۹۱۲۹۳۲۰۴۶۰ با ما در میان بگذارید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

6 پاسخ

 1. خیلی خوبه که قیمت ها رو هم در سایت درج کردین فقط اینکه این قیمت ها به روز هستند یا ممکنه تغییر پیدا کنن ؟

  1. سلام و درود خدمت شما قیمت‌ها با توجه به تغییرات روزانه ارز متاسفانه به روز نیست و برای دریافت قیمت موتور فن کولر گازی سامسونگ لطفاً با شماره‌های زیر در ارتباط باشید.
   ۰۹۱۲۹۳۲۰۴۶۰

 2. توضیحات موتور فن کولرگازی سامسونگ رو خوندم فقط سوالی که قبل از سفارش داشتم اینکه بااینورتر و بدون اینورتر چه تفاوتی دارن ؟

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز تفاوت در قیمت موتور فن‌های اینورتر و بدون اینورتر هست در موتور فن‌های اینورتر با توجه به ساختار داخلی قیمت آنها حدوداً ۲ برابر می‌باشد

 3. باسلام من تهران هستم اگر موتور فن کولرگازی سامسونگ رو از خودتون تهیه کنم آیا نصاب دارید که بفرستید خودشون هم نصب رو انجام بدن ؟

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز
   از اونجایی که موتور فن‌های کولر گازی سامسونگ به صورت آکبند خدمت شما ارسال میشه بعد از رسیدن موتور فن درخواستی شما شماره تماس تکنسین مربوطه خدمت شما ارائه خواهد شد و برای نصب با تکنسین مربوطه هماهنگ بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ورود به کولر شاپ

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

کاربر جدید هستید؟ ثبت‌نام در کولر شاپ