قیمت پنل کولر گازی ال جی

قطعاً یکی از موارد مهم در زمان خرید پنل کولر گازی ال جی توجه به قیمت آن است قصد داریم در این مقاله قیمت پنل کولر گازی ال جی را برای شما مشخص  نموده و نحوه تهیه آن را به شما اطلاع دهیم.

قیمت-پنل-ال-جی

 با توجه به افزایش قیمت دلار و تغییرات اقتصادی کشور تمامی قیمت های اجناس وارداتی بین ۴ تا ۵ برابر و حتی در بعضی موارد تا ۱۰ برابر افزایش قیمت داشته ایم پنل کولر گازی الجی جز آن دسته از موارد وارداتی بوده که با افزایش قیمت ۱۰ برابری مواجه شده در حال حاضر قیمت پنل کولر گازی ال جی در ظرفیت های مختلف به شرح زیر می باشد.

 قیمت پنل کولر گازی ال جی 12000 = 4.500.000

قیمت پنل کولر گازی ال جی 18000 = 6.500.000

قیمت پنل کولر گازی ال جی 24000 = 9.600.000

قیمت پنل کولر گازی ال جی 30000 = 10.900.000

قیمت پنل کولر گازی ال جی 36000 = 12.200.000

 موضوع مهم در زمان خرید پنل کولر گازی الجی در ظرفیت‌های قید شده موجودی آن می باشد به این دلیل که واردات محصولات ال جی به صورت جداگانه نبوده و یونیت داخلی و خارجی به طور همزمان وارد ایران می‌شود به همین خاطر جدا کردن پنل های کولر گازی به واسطه فرایندی رخ میدهد.

پنل-کولر-گازی-ال-جی

کولرهای گازی ال جی در دو نمونه ساخته شده نمونه اینورتر و بدون اینورتر در صورتی که نیاز به پنل کولر گازی اینورتر ال جی را دارید حتماً باید مدل درخواستی مطابق با مدل یونیت خارجی باشد تا از نظر عملکرد و سیستم فرمان با مشکل روبرو نشوید.

 آیا میتوان پنل های بدون اینورتر ال جی را به پنل های اینورتر دار ال جی متصل نمود؟

 این سوالی است که بسیاری از عزیزان که به دنبال قیمت پنل کولر گازی ال جی هستند از ما می پرسد که در جواب باید گفت خیر این قابلیت وجود ندارد و حتماً باید پنل مطابق با یونیت خارجی خریداری شود.

 قیمت پنل کولر گازی ال جی در تهران

 از آنجایی که واردات پنل کولر گازی ال جی به صورت کاملا قانونی وارد ایران میشود قیمت پنل کولر گازی ال جی در تهران و دیگر شهرهای ایران یکسان می باشد.

پنل-اینورتر-کولر-گازی-lg

 تفاوت قیمت پنل کولر گازی ال جی اینورتر

 اگر بخواهیم مقایسه سر انگشتی داشته باشیم بین پنل های کولر گازی ال جی اینورتر و بدون اینورتر قطعاً می توان گفت که با اختلاف ۵۰ درصد قیمت پنل کولر گازی های اینورتر بالاتر از قیمت پنل های کولر گازی بدون اینورتر می باشد و این  اختلاف به دلیل استفاده از تکنولوژی روز دنیا در کولرهای گازی اینورتر میباشد.

 در کولرهای گازی اینورتر از تعداد سنسور بیشتری برای عملکرد دقیق مدار گاز و دماهای محیط استفاده شده که این یکی از دلایل بالا رفتن قیمت پنل های کولر گازی اینورتر میباشد.

قطعات-پنل-LG

 این موضوع در قطعات پنل های ذکر شده نیز صادق است به طور مثال برای تهیه برد پنل کولر گازی اینورتر حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد هزینه بیشتری باید در نظر گرفت نسبت پنل های بدون اینورتر

اما دقت به این موضوع در زمان خرید کولر های گازی اینورتر بسیار اهمیت دارد قطعات دستگاه اینورتر بعد از مدت زمان گارانتی به سختی پیدا شده و در صورت پیدا شدن هزینه‌های بسیار بالایی دارد پس حتماً در زمان خرید کولر های گازی اینورتر این موضوع را در نظر داشته باشید.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button

فرم ورود به کولر شاپ

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

کاربر جدید هستید؟ ثبت‌نام در کولر شاپ