فروش پنل کولر گازی ال جی

فروش پنل کولر گازی ال جی درمجموعه کولرشاپ به همراه مشاوره تخصصی و پیشنهاد بهترین گزینه برای خرید پنل کولر گازی ال جی همچنین ارسال به تمام نقاط ایران از طریق پایانه های ارسال کالا

فروش-پنل-کولر-LG

 پنل کولر گازی ال جی یکی از پنل های موجود در بازار بوده که نیاز به این قطعه در زمان معیوب شدن پنل کولر گازی فابریک اتفاق می افتد.

 فروش پنل کولر گازی ال جی بدون اینورتر

 پنل های کولر گازی ال جی به دو دسته اینورتر و بدون اینورتر تقسیم می شوند آگاهی در زمان استفاده نسبت به این موضوع بسیار اهمیت دارد بعضا دیده می شود که کاربر بدون اطلاع از این ورطه یا بدون اینورتر بودن پنل کولر گازی الجی خود اقدام به خرید پنل مشابه یا جایگزین می کند که بعد از ارسال کالا به دلیل عدم تطابق یونیت داخلی یا خارجی عملکرد دستگاه دچار اختلال شده و دستگاه شروع به خطا دادن میکند.

 پس در زمان فروش پنل کولر گازی الجی حتماً این نکته را با فروشنده پنل کولر گازی ال جی در میان گذاشته تا با کمترین خطای ممکن قطعه درخواستی برای شما ارسال گردد.

 فروش پنل کولر گازی ال جی اینورتر دار

 از آنجایی که پنل های کولر گازی ال جی اینورتر دار از لحاظ حساسیت دمایی و حساسیت کارکرد دارای اهمیت بالایی می باشند برای تهیه این نوع پنل حتماً باید مدل تطابق کامل با یونیت خارجی داشته باشد کوچک ترین تفاوت با عکس خطا در کل سیستم و مختل شدن عملکرد می گردد.

پنل-اینورتر-LG

 قیمت فروش پنل کولر گازی ال جی اینورتر دار نسبت به پنل کولر گازی ال جی بدون اینورتر حدود ۵۰ درصد می باشد.

 این اختلاف به دلیل به روز بودن دستگاه های اینورتر نسبت به دستگاه های بدون اینورتر بوده و قیمت خرید اولیه دستگاه های ذکر شده با یکدیگر اختلاف بسیاری دارد به همین خاطر در زمان خرید دستگاه اینورتر باید این موضوع را آگاهی کامل داشته باشید که قطعات دستگاه اینورتر بسیار قیمت بالایی دارد بعد از گذشت مدت زمان گارانتی شرکت گارانتی کننده تعهدی در قبال تأمین قطعات ندارد به دلیل تحریم‌های موجود در ایران تامین قطعات دستگاههای اینورتر بسیار دشوار بوده و در صورت وجود قطعه مورد نظر باید با هزینه بیشتری تهیه شود.

 فروش پنل کولر گازی ال جی در تهران

 کولر شاپ با سابقه چند ساله در ارائه خدمات و قطعات دستگاه های ال جی به عنوان فروشنده پره های کولر گازی ال جی در تهران فعالیت داشته و محصولات خود را به سراسر ایران ارسال می کند.

 فروش پنل کولر گازی ال جی به نکاتی که باید توجه داشت ، دارا بودن برد یونیت داخلی و یونیت خارجی می باشد .

در برخی از پنل های ال جی نیازی به برد خارجی نمی باشد به همین خاطر در ظرفیتهای پایین این فرایند ثابت بوده به عنوان مثال در ظرفیت ۱۲۰۰۰ فرمان یونیت داخلی از طریق کابل ارتباطی به یونیت خارجی ارسال می‌شود و نیازی به پردازش اطلاعات و برد خارجی نمی‌باشد.

 فروش پنل کولر گازی ال جی به صورت آکبند

 در بسیاری از مواقع مشتری خواهان فروش پنل کولر گازی ال جی به صورت آکبند میباشد که متأسفانه این درخواست در بسیاری از مواقع امکان پذیر نمی باشد و دلیل این موضوع عدم وجود قطعات یدکی دستگاه های وارد شده به کشور است.

 به دلیل تنوع بالای پنل های گازی ال جی در ایران معمولاً فروش پنل کولر گازی ال جی به صورت آکبند به صورت نادر  اتفاق می‌افتد و معمولاً پنل‌های استوک و پنل‌های دست دوم پیشنهاد می‌گردد اما این پیشنهاد قطعاً قبل از ارسال برای مشتری تست شده و نسبت به عملکرد  صحیح دستگاه اطمینان حاصل می گردد.

نمونه ارسال پنل کولر گازی برای مشتری

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button

فرم ورود به کولر شاپ

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

کاربر جدید هستید؟ ثبت‌نام در کولر شاپ